13 powodów, dlaczego warto rozszerzyć swoje usługi o łagodną tlenoterapię hiperbaryczną.

Prowadzenie biznesu to nie lada wyzwanie, które oprócz tego, że daje wiele satysfakcji, potrafi przysporzyć także trudności. Często jest tak, że pomimo wielu wysiłków, dochody z prowadzenia działalności są na tym samym poziomie lub spadają, a nowych klientów nie przybywa. Co wówczas warto zrobić? 

Mamy na to rozwiązanie! Rozszerz swoje usług! Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna to świetny pomysł! Dlaczego? Przeczytaj nasz tekst, dowiedz się, dlaczego warto rozszerzyć swoje działania o łagodną tlenoterapię hiperbaryczną i zrób pierwszy krok do rozwoju swojego biznesu.

Czym jest łagodna komora hiperbaryczna?

Zanim jednak opowiemy Ci o korzyściach związanych z prowadzeniem biznesem łagodnej tlenoterapii, dowiedz się, czym jest łagodna komora hiperbaryczna i jak wyglądają w niej sesje.

Łagodne komory hiperbaryczne to szczelnie zamykane urządzenie, w którym dostarcza się do organizmu skoncentrowany tlen w warunkach podwyższonego ciśnienia. Dzięki temu w systemie człowieka dochodzi do lepszego wchłaniania tlenu, niż w standardowych warunkach, a osoby, które korzystają z sesji w łagodnej komorze hiperbarycznej, zauważyły m.in. lepsze samopoczucie.

Efekty, jakie mogą przynieść sesje łagodnej tlenoterapii, idealnie wpisują się w koncepcje miejsc takich jak gabinet fizjoterapeutyczny, odnowa biologiczna, czy salony SPA & Wellness, dlatego warto rozważyć wprowadzenie takich zabiegów do swojego biznesu.

Dlaczego warto rozszerzyć swoje usługi o łagodną tlenoterapię hiperbaryczną?

Sprawdź, jaki korzyści możesz czerpać, jeśli zdecydujesz się na dodanie łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej do wachlarza swoich usług.

 1. Masz szansę zwiększyć dochód — dzięki pracy jednego urządzenia możesz zyskać nawet do 15 000 zł przychodu miesięcznego, przy znikomych kosztach eksploatacyjnych.
 2. Nowa usługa wzbogaci Twoją ofertę i wprowadzi okna, w trakcie których możesz zaplanować spotkania z innymi klientami gabinetu.
 3. Łagodna sesja hiperbaryczna jest bezwysiłkowa i nie wymaga zatrudnienia nowego personelu.
 4. Pozwala także na dotarcie do nowych grup docelowych oraz stanowi wsparcie wielu terapii manualnych.
 5. Sesje są autonomiczne i nie wymagają Twojej obecności, dzięki czemu możesz przyjąć więcej klientów i równocześnie zarabiać więcej.
 6. Zyskujesz szansę na wyróżnienie swojej oferty i znalezienie nowych odbiorców.
 7. Dzięki OMNIOXY zaoferujesz nową usługę w swoim biznesie i przyciągniesz klientów, którzy kładą nacisk na zdrowie, urodę i równowagę wewnętrzną.
 8. Możesz stać się pionierem nowoczesnej technologii w branży w Twojej okolicy.
 9. Twój biznes będzie spostrzegany jako miejsce nowoczesne i odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
 10. Twoja placówka może stać się popularnym miejscem relaksu.
 11. Decydując się na komorę hiperbaryczną OMNIOXY z medycznym koncentratorem tlenu, zyskujesz sprzęt, który idealnie nadaje się na cele inwestycyjne i rozwijasz się w branży, która jest przyszłością.
 12. Stawiasz na biznes o pozytywnym wizerunku.
 13. Zyskujesz szansę na nowe ścieżki zawodowego rozwoju.

Jak zdobyć komorę?

 • wejdź na naszą stronę internetową OMNIOXY
 • wypełnij formularz,
 • nasi handlowcy skontaktują się z Tobą i przeprowadzą rozmowę, na podstawie której dobiorą komorę, która spełni potrzeby Twoje i Twoich klientów.

Co zyskujesz współpracując z OMNIOXY?

 • wysokiej jakości łagodne komory hiperbaryczne, zaprojektowane z dbałością o każdy detal,
 • wyspecjalizowane wsparcie serwisowe (3 ekipy), które jest niezbędne dla zapewnienia ciągłości dostarczania usług,
 • regularne przeglądy o szerokim spektrum diagnostyki, które zapewniają właściwe działanie urządzenia,
 • przeszkolenie z obsługi dla całego zespołu,
 • pełną gwarancję i szybki serwis,
 • komorę zastępczą w przypadku konieczności serwisowania komory OMNIOXY

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy:

mail: info@omnioxy.com

www: https://omnioxy.com

To już wszystko