Białystok z łagodną komorą hiperbaryczną OMNIOXY DUO

Druga instalacja w tym tygodniu zakończona sukcesem. Zainstalowaliśmy kolejną komorę hiperbaryczną OMNIOXY DUO, która będzie służyć dzieciom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i nie tylko.
Białystok z komorą hiperbaryczną OMNIOXY DUO

Druga instalacja w tym tygodniu zakończona sukcesem. Zainstalowaliśmy kolejną łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY DUO, która będzie służyć dzieciom z zaburzeniami, ale nie tylko.

Wszyscy mieszkańcy Białegostoku będą mogli skorzystać z dobroczynnego działania skoncentrowanego tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia. O to już zatroszczy się Pan Tomasz Nisztuk wraz z małżonką w gabinecie „Tlenoterapia Białystok”. Nasz zespół poza sprzedażą łagodnej komory hiperbarycznej zaprojektował dla gabinetu logotyp, stronę internetową oraz oprawę wizualną.

Wśród miast wojewódzkich Polski, Białystok jest drugim miastem w Polsce pod względem gęstości zaludnienia i dziesiątym pod względem liczby ludności. Spodziewamy się, że gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w Białymstoku będzie niesamowicie pomocny w codziennej regeneracji, czy wsparciu odnowy uszkodzonych tkanek.

Trzymamy kciuki za całą ekipę i przygotowujemy się na Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi oraz kolejne instalacje.

To już wszystko