Białystok z łagodną komorą hiperbaryczną OMNIOXY DUO

Druga instalacja w tym tygodniu zakończona sukcesem. Zainstalowaliśmy kolejną komorę hiperbaryczną OMNIOXY DUO, która będzie służyć dzieciom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i nie tylko.
Białystok z komorą hiperbaryczną OMNIOXY DUO

[vc_row el_class=”blog-wpis” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%223%25%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]

Druga instalacja w tym tygodniu zakończona sukcesem. Zainstalowaliśmy kolejną łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY DUO, która będzie służyć dzieciom z zaburzeniami, ale nie tylko.

[/vc_column_text][vc_column_text]Wszyscy mieszkańcy Białegostoku będą mogli skorzystać z dobroczynnego działania skoncentrowanego tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia. O to już zatroszczy się Pan Tomasz Nisztuk wraz z małżonką w gabinecie „Tlenoterapia Białystok”. Nasz zespół poza sprzedażą łagodnej komory hiperbarycznej zaprojektował dla gabinetu logotyp, stronę internetową oraz oprawę wizualną.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”blog-wpis”][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2626″ align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%225%25%22%7D%7D”][us_image image=”2625″ align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Wśród miast wojewódzkich Polski, Białystok jest drugim miastem w Polsce pod względem gęstości zaludnienia i dziesiątym pod względem liczby ludności. Spodziewamy się, że gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w Białymstoku będzie niesamowicie pomocny w codziennej regeneracji, czy wsparciu odnowy uszkodzonych tkanek.

Trzymamy kciuki za całą ekipę i przygotowujemy się na Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi oraz kolejne instalacje.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

To już wszystko