logo białe omnioxy

Wyprzedaż Black Week komór hiperbarycznych

Tylko do 27 listopada komory hiperbaryczne w obniżonych cenach. Tak niskich cen jeszcze nigdy nie mieliśmy.

Nowa komora już od 28 200 zł netto.
Rabaty nawet 25% na wybrane modele.

Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

Czym jest i jak działa komora hiperbaryczna OMNIOXY?

To najwyższej jakości sprzęt, pozwalający na prowadzenie sesji tlenoterapii hiperbarycznej, w czasie której osoba przebywa w środowisku podwyższonego ciśnienia i oddycha tlenem o większym stężeniu. Te wytwarzane przez komorę hiperbaryczną wyjątkowe warunki sprawiają, że tlen lepiej rozpuszcza się w organizmie i jest go więcej.
Zainicjowane zostają naturalne procesy biologiczne, których efekty są korzystne dla całego organizmu. Korzystnie wpływają na skórę, regenerację organizmu. Idealne dla wszystkich osób, które chcą żyć zdrowo.

Błyskawiczna instalacja, produkt dostępny od ręki

Chcesz mieć komorę u siebie jak najszybciej? Nie czekaj długich tygodni na instalację, nasz zespół serwisowy może być u Ciebie w czasie 48h od momentu złożenia zamówienia. Nawet gdy nie masz jeszcze lokalu na cele inwestycyjne komora hiperbaryczna OMNIOXY może służyć Tobie i Twojej rodzinie w domu.

Urządzenia wysokiej jakości

Bezpieczeństwo

Każda łagodna komora hiperbaryczna jest wyposażona w szereg nowoczesnych zabezpieczeń i poddawana szczegółowym testom przed dostarczeniem do klienta.

Łatwość użytkowania

Obsługa naszych urządzeń jest banalnie prosta. Uruchomienie polega na naciśnięciu kilku przycisków, a następnie możesz wejść do komory samodzielnie lub z pomocą osoby towarzyszącej.

Wystarczy prąd

Do eksploatacji urządzenia wystarczy dostęp do standardowego gniazdka 230V. Tlen wytwarzany jest z powietrza za pomocą nowoczesnego koncentratora tlenu z certyfikatem medycznym.

Przyłącze techniczne

Komora jest wyposażona w zaślepione przyłącze techniczne, które w przyszłości pozwolą na rozbudowę o kolejne innowacyjne urządzenia.

Licznik godzin

Umożliwia pomiar czasu pracy komory na potrzeby terminowego wykonywania przeglądów serwisowych. Dzięki temu masz gwarancję jej niezawodności i gotowości do pracy.

Opisy po polsku

Komory posiadają etykiety i instrukcję napisaną w języku polskim. Oznacza to, że nie musisz znać obcych języków, żeby bezpiecznie korzystać z urządzenia.

OMNIOXY STEEL

Bardzo trwała, metalowa konstrukcja, pozwala na bezproblemową wieloletnią eksploatację w miejscach o dużym natężeniu klientów. Łatwa we wchodzeniu i wychodzeniu oraz utrzymaniu czystości. Idealna dla biznesu opartego o hiperbaryczną terapię tlenową. Ceniona wśród właścicieli SPA, gabinetów odnowy biologicznej, centrów fitness, centrów regeneracji i innych miejscach z dużą ilością klientów.
Wbudowany system komunikacji głosowej umożliwia komfortową rozmowę z obsługą. Posiada dużą szybę na wysokości głowy oraz wykończenie materiałem łatwym w utrzymaniu czystości.
1.5 ATA
Bezpieczne ciśnienie
10 l/min
Maks. przepływ tlenu
90

Średnica (cm)

225

Długość (cm)

2

Max ilość osób

komora hiperbaryczna omnioxy
Zyskaj rabat

22 500 PLN

kabina hiperbaryczna omnioxy optimo
Zyskaj rabat

22 500 PLN

OMNIOXY OPTIMO

Nowy model w naszej ofercie został wykonany z aluminium, dzięki czemu pomimo sztywnej konstrukcji jest lżejszy. Posiada ekologiczny system chłodzenia. Wbudowany pakiet multimedialny daje dostęp do najpopularniejszych aplikacji streamingowych. OMNIOXY OPTIMO powstaje we współpracy z firmą OXYHELP, szanowanym producentem komór hiperbarycznych.
1.5 ATA
Bezpieczne ciśnienie
10 l/min

Koncentrator medyczny

90

Średnica (cm)

230

Długość (cm)

~100 kg
Waga

OMNIOXY DUO

Najbardziej wszechstronna i przestronna z komór poziomych. Równie dobrze nadaje się do świadczenia usług, jak i domowych zastosowań. Pomieści dwie osoby, dzięki czemu może w niej przebywać np. rodzic z dzieckiem. Komora jest bardzo jasna w środku, ponieważ posiada aż 7 okien. Najlepszy wybór dla osób lubiących przestrzeń, komfort i wygodę. Wyposażona w metalowy stelaż wewnętrzny.
1.3 ATA
Bezpieczne ciśnienie
10 l/min
Maks. przepływ tlenu
90

Średnica (cm)

230

Długość (cm)

2

Max ilość osób

komora tlenowa hiperbaryczna omnioxy duo
Zyskaj rabat

10 500 PLN

OMNIOXY Relax
Zyskaj rabat

10 500 PLN

OMNIOXY Relax

Komora hiperbaryczna OMNIOXY RELAX to idealny wybór dla osób preferujących pozycję półsiedzącą lub ze względów zdrowotnych mogących mieć problem z korzystaniem komory leżącej. Konstrukcja zapewniająca wygodę obsługi od wewnątrz, zawory w zasięgu ręki. Wyposażona w specjalnie skonstruowaną jednostkę centralną oraz w metalowy stelaż wewnętrzny.
1.3 ATA
Bezpieczne ciśnienie
10 l/min
Maks. przepływ tlenu
185x110x120

Średnica (cm)

1

Max ilość osób

Poznaj nasze zalety

Naszą misją jest wspieranie naszych klientów i ich biznesów. Poznaj nasze wartości.

Dajemy najlepszą gwarancję

Nasze urządzenia mogą być objęte rozszerzoną dwuletnią gwarancją, w trakcie której wykonujemy bezpłatny przegląd roczny. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarancję poprawności działania sprzętu. Naszym głównym celem jest długoterminowa relacja oparta na zaufaniu.

Zaufaj firmie której zaufali inwestorzy

Jesteśmy rodzinną firmą z Gdyni i od kwietnia 2019 roku działamy jako Spółka Akcyjna. Nazwa OMNIOXY odzwierciedla cel naszej obecności na rynku – chcemy dostarczać tlen wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. Wierzymy, że nasze łagodne komory hiperbaryczne będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają naturalnego i skutecznego wsparcia dla swojego organizmu.
W trakcie publicznej emisji akcji zaufało nam ponad 100 inwestorów. Swój kapitał powierzyli nam ludzie wierzący w rozwój branży łagodnych komór hiperbarycznych. Zebraną kwotę 2,6 mln złotych inwestujemy w rozwój firmy, usług i udoskonalanie urządzeń, by dostarczać klientom najnowocześniejsze i bezkonkurencyjne rozwiązania na rynku. Naszym celem jest zdobycie pozycji lidera w Europie i spopularyzowanie łagodnych komór hiperbarycznych, tak by każdy miał do nich dostęp.

Najchętniej wybierana firma

Naszych urządzeń używa ponad 400 partnerów na terenie Polski i Europy. Z sukcesem rozwijają swoje biznesy budując mocne, lokalne marki. To dzięki nim zostaliśmy liderem rynku, a OMNIOXY oznacza wysoki standard obsługi i dalszej współpracy, co przekłada się na ich zyski.

Twój sukces to nasz priorytet

Inwestując w nasze produkty kupujesz coś więcej niż tylko urządzenie do łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Zarówno przy otwarciu salonu jak i rozszerzeniu działających już usług, ważne jest wsparcie merytoryczne.
Zapewniamy pełne przeszkolenie całego personelu w zakresie obsługi komór oraz wiedzy o łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Nie potrzeba do tego wykształcenia medycznego. Nabyte kompetencje, pozwalające na bezpieczną obsługę klientów, potwierdzane są imiennymi certyfikatami.
logo omnioxy_black
OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.
Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.