Dlaczego warto się uśmiechać?

Dlaczego warto się uśmiechać? Poznaj nowoczesną technikę poprawy nastroju mHBOT
Omnioxy_łagodna tlenoterapia wspiera optymizm

Uśmiech odwzajemnia uśmiech! A do tego żarty, “chichy” i inne spontaniczne reakcje… pozwalają zachować nie tylko dobry nastrój, ale też zdrowie! Poznaj wszystkie zalety śmiechu. Jeżeli zastanawiasz się, jak naturalnie wspierać swój optymizm, odkryj działanie łagodnej komory hiperbarycznej OMNIOXY.

Każdy z nas jest osobą społeczną, a przebywanie wśród ludzi bezpośrednio wpływa na nasz dobrostan. I to nie tylko psychiczny. Dobry nastrój mobilizuje nas do działania, a nasz organizm do obrony przed bakteriami i wirusami. Dowiedz się, jakie pozytywne efekty przynosi Ci na co dzień.

Lepsza odporność

Czy jesteś w stanie uwierzyć, że śmiech wpływa na działanie limfocytów odpowiedzialnych za eliminację szkodliwych drobnoustrojów? Śmiejąc się, nabierasz więcej powietrza, serce zaczyna szybciej bić, pompując do ciała więcej krwi i zawartego w niej tlenu. Następnie tlen robi swoje… czyli odbudowuje Twoje ciało, eliminuje szkodliwe bakterie, wirusy i substancje, a przede wszystkim dodaje Ci energii.

Niższe ciśnienie i łagodzenie stresu

Organizm podczas śmiechu produkuje endorfiny, a te skutecznie minimalizują napięcia. Imię i nazwisko endorfin brzmi “endogenne morfiny”. Oznacza to, że są produkowanym przez nasz organizm środkiem przeciwbólowym i uspokajającym. Według naukowców już same myślenie o śmiechu rozpoczyna produkcję tego hormonu szczęścia i przybliża nas do odczuwania stanów euforycznych – takich jak po syntetycznych opioidach.

Lustrzane emocje

Chcesz, aby inni uśmiechali się na Twój widok? Aby obsługa w sklepie była dla Ciebie miła? Chcesz załatwić coś szybko, w sprzyjającej atmosferze? Każdy z nas posiada tzw. neurony lustrzane, które odpowiadają za rozumienie emocji drugiego człowieka i odpowiadanie na nie w dopasowany sposób. Dzięki nim w mig rozpoznajemy intencje, co wpływa na budowanie postawy wobec rozmówcy. Ten mechanizm pozwala na niewerbalną komunikację z innymi, a badania pokazują, że jest ona dużo ważniejsza od słów.

Jak naturalnie wzmocnić organizm i poprawić nastrój?

Jeżeli odczuwasz zmęczenie, które uniemożliwia Ci czerpanie pełnej radości z codziennego życia, skorzystaj z holistycznego wsparcia. Łagodne komory hiperbaryczne OMNIOXY dotleniają organizm, motywując go do obrony i wprowadzając do ciała równowagę. Sesja w takiej kapsule pobudza też części mózgu odpowiedzialne za koncentrację i nastrój, co pozwala odnaleźć w sobie ukryte pokłady optymizmu.

Wszystko za sprawą tlenu, który w łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY podawany jest w warunkach podwyższonego ciśnienia. Tlen to życiodajny pierwiastek, który zwiększa wydolność ciała i umysłu, a jego wyższa wchłanialność pozwala szybko odzyskać formę.

Sesje w komorze hiperbarycznej w sporcie określane są „legalnym dopingiem”, bo wykorzystują naturalne mechanizmy biologicznej odnowy. Sprawdź, jak zadziałają na Ciebie i wykorzystaj swój pełen potencjał.

Zastanawiasz się nad włączeniem sesji w łagodnej komorze hiperbarycznej do usług Twojego gabinetu beauty, hotelu SPA lub kliniki medycyny estetycznej? Sprawdź ofertę www.omnioxy.com, która obejmuje instalację, opiekę serwisową nad komorą, a także wsparcie marketingowe!

Omnioxy_jak naturalnie wspierać swój optymizm?
Photo by Antonino Visalli on Unsplash
To już wszystko