Dlaczego warto współpracować z OMNIOXY? Poznaj komory mHBOT pionierskiej na rynku firmy

Komora hiperbaryczna OMNIOXY

Zastanawiasz się, dlaczego postawić właśnie na łagodne komory hiperbaryczne OMNIOXY? Od początku działalności zainstalowaliśmy ponad 400 komór i wsparliśmy wiele startujących biznesów. Działamy w Parku Naukowo–Technologicznego w Gdyni z zasięgiem na całą Polskę. Poznaj nas lepiej!

1. Jesteśmy pionierem

Działamy od 2019 roku, kiedy łagodna tlenoterapia hiperbaryczna nie była znana w Polsce. Od tego czasu świadomość Polaków znacznie wzrosła, a udział w tym miały nasze produkty. Komora OMNIOXY Duo to najczęściej wybierana komora mHBOT w Polsce. Korzystając z doświadczenia i zasobów wykonujemy prototypy nowych rozwiązań i udoskonalamy komfort korzystania z komór OMNIOXY.

2. Nasi serwisanci zwiedzili każdy zakamarek Polski

Do tej pory zainstalowaliśmy ponad 400 komór, co oznacza, że 1 komora OMNIOXY przypada na każde 717 km2 powierzchni Polski. Łączna długość zainstalowanych urządzeń to około 1 km – czyli ponad czterokrotna wysokość wieżowca Varso Tower. Nasz zespół serwisu trafi do każdego miejsca w Polsce i przeszkoli przyszłą obsługę gabinetu.

3. Posiadamy zaplecze

Chcemy zapewniać płynność działalności naszych klientów, dlatego nasz serwis jest gotowy reagować natychmiast. Posiadamy dobrze wyposażony magazyn części zamiennych oraz flotę samochodów pozwalającą na obsługę 3 różnych lokalizacji jednocześnie. Jako jedyni w Polsce oferujemy komorę zastępczą w przypadku konieczności serwisowania urządzenia.

4. Szkolimy Ciebie i Twój personel

To ważne, aby Twój biznes startował z odpowiednim zapleczem wiedzy i praktyki. Prowadzimy jednodniowe darmowe szkolenia z zakresu tlenoterapii hiperbarycznej, które są dostępne w okresie 2 lat od zakupu – w sposób nielimitowany. Dodatkowo prowadzimy portal z dużą dawką wiedzy marketingowej, przydatnej w prowadzeniu biznesu usługowego.

5. Tworzymy marki dla klientów

Dział marketingu OMNIOXY pracuje na sukces klientów! Projektujemy logotypy, budujemy strony WWW, piszemy treści do stron, ulotek oraz na Facebooka. Naszą siłą są zróżnicowane umiejętności zespołu i możliwość odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów. Posiadamy bogatą wiedzę o branży tlenoterapii hiperbarycznej i pomagamy łatwiej ruszyć z nową działalnością.

6. Jesteśmy stabilną firmą z doświadczeniem

Od kilku lat z sukcesem budujemy pozycję lidera rynku łagodnej hiperbarii w Polsce. Działamy jako spółka akcyjna z ambicją wejścia na giełdę w najbliższym czasie. Jesteśmy punktem odniesienia dla nowych marek w Polsce, a planujemy już zdobywanie Europy. Zaufały nam setki klientów, a zespół ponad 20 osób na co dzień tworzy i utrzymuje relacje z naszymi odbiorcami. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych feedbacków i referencji od zadowolonych klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszym specjalistą pod numerem tel. 58 743 21 22 lub przez formularz na stronie www.omnioxy.com

To już wszystko