Dlaczego warto wyposażyć strefę SPA & Wellness w łagodną komorę hiperbaryczną?

Poznaj dobroczynne działanie łagodnych komór hiperbarycznych, a także dowiesz się, dlaczego warto wyposażyć Twój salon SPA & Wellness w łagodną komorę hiperbaryczną.
Stefa SPA i łagodna tlenoterpia

Gładka i jędrna skóra, zarumienione policzki i promienny wygląd to cechy, którymi odznacza się każda zdrowa cera. Właśnie dlatego wiele kobiet i mężczyzn inwestuje w różnego rodzaju zabiegi, by jak najdłużej cieszyć się pięknym i młodym wyglądem.

Ale czy oprócz masaży twarzy, odpowiednio dobranych zabiegów i pielęgnacji można jeszcze w jakiś sposób zadziałać kojąco na cerę i ciało, a tym samym zwiększyć liczbę klientów odwiedzających Twoją strefę SPA & Wellness?

Jak najbardziej! Przeczytaj nasz tekst, w którym poznasz dobroczynne działanie łagodnych komór hiperbarycznych, a także dowiesz się, dlaczego warto wyposażyć Twój salon SPA & Wellness w łagodną komorę hiperbaryczną.

Czym jest łagodna komora hiperbaryczna?

Łagodne komory hiperbaryczne to szczelnie zamykane urządzenie, w którym dostarcza się do organizmu skoncentrowany tlen w warunkach podwyższonego ciśnienia. Dzięki temu w systemie człowieka dochodzi do lepszego wchłaniania tlenu, niż w standardowych warunkach, a osoby, które korzystają z sesji w łagodnej komorze hiperbarycznej, zauważyły m.in.lepszy wygląd skóry.

Efekty, jakie mogą przynieść sesje łagodnej tlenoterapii, idealnie wpisują się w koncepcje miejsc takich jak odnowa biologiczna, czy salony SPA & Wellness, dlatego warto rozważyć wprowadzenie takich zabiegów do swojego biznesu. Zanim jednak podejmiesz decyzję, dowiedz się więcej o łagodnej hiperbarii.

Jak przebiega sesja w łagodnej komorze hiperbarycznej?

Aby jeszcze lepiej wyjaśnić działanie łagodnej komory hiperbaryczne, przedstawimy pokrótce, jak przebiega sesja łagodnej hiperbarii. To pomoże Ci zapoznać się z samym zabiegiem, ale także uświadomi, czego Twój klient może się spodziewać.

 • Klient w odpowiednim stroju i wyposażony w krótkofalówkę, wchodzi do komory hiperbarycznej. 
 • Krótkofalówka zapewnia stały kontakt z osobą odpowiedzialną za obsługę, a także zwiększa komfort klienta.
 • Następnie komora jest szczelnie zamykana i rozpoczyna się kompresja (stopniowy wzrost ciśnienia w komorze). Na tym etapie można odczuwać dyskomfort podobny do tego podczas startu samolotem, jednak gdy ciśnienie w komorze osiągnie właściwy pułap,  dyskomfort znika. 
 • Ostatnie 10-15 minut sesji to uwalnianie ciśnienia (nazywane też rozprężaniem lub dekompresją).
 • W momencie, gdy komora osiągnie ciśnienie równe atmosferycznemu, można opuścić komorę.

W standardowych warunkach, mamy do czynienia z ciśnieniem atmosferycznym, które wynosi do 1 ATA. Komory OMNIOXY są w stanie wytwarzać środowisko o ciśnieniu 1,3-1,5 ATA. Dzięki temu w płynach ustrojowych płynie nawet 6-krotnie więcej tlenu niż w zwykłych warunkach. To powoduje, że z biegiem czasu, komórki ciała stopniowo zaczynają nasycać się tlenem i uruchamiane zostają naturalne mechanizmy odnowy we wszystkich tkankach organizmu człowieka.

Wzmożona replikacja zdrowych komórek to nie wszystko, dochodzi także do regulacji biochemicznej wszystkich układów ciała, a organizm osiąga zdrową harmonię i zdolność obrony immunologicznej. Sesje w komorze hiperbarycznej to szybka regeneracja, więcej energii i lepsze samopoczucie.

Dla kogo przeznaczone są sesje w łagodnych komorach hiperbarycznych?

Decydując się na rozszerzenie oferty o sesje w łagodnych komorach hiperbarycznych, możesz trafić do tych odbiorców, którym zależy na odprężeniu się, jednak czują się niekomfortowo, gdy ktoś ich dotyka. Dodatkowo masz możliwość zwiększenia swoich przychodów, a Twoja strefa SPA i Wellness stanie się modnym i nowoczesnym miejscem. Do kogo możesz skierować swoją ofertę związaną z sesjami w łagodnej komorze hiperbarycznej?

Miłośnicy piękna

Piękna, gładka i promienna skóra to powód, dla którego klienci przychodzą do strefy SPA. Dążąc do tego kanonu piękna, poddają się zabiegom, które mają nie tylko zadbać o ich wygląd, ale także dopieścić zmysły i zrelaksować ciało. Dodając do swojej oferty sesje w łagodnej komorze hiperbarycznej, zadbasz kompleksowo o samopoczucie i wygląd swoich klientów i zagwarantujesz im kolejny rytuał piękna.

Osoby zestresowane

Trudności w pracy, problemy w domu czy ważny egzamin powodują, że poziom odczuwanego stresu diametralnie wzrasta, co przekłada się na ogólne samopoczucie. Zmęczenie, irytacja czy problemy ze snem, to tylko nieliczne problemy, które powoduje stres. Sesje w łagodnej komorze hiperbarycznej pozwolą się odprężyć i zrelaksować. Dodatkowo, podczas sesji możliwe jest wykonywanie jogi, czy medytacji. Takie działania pomogą obniżyć poziom stresu i sprawią, że klient poczuje się wypoczęty i pełny sił.

Pracownicy biurowi

Pracownicy biurowi często skarżą się na bóle mięśni, nadwyrężenia i przykurcze całego ciała. Wszystko za sprawą siedzenia w jeden pozycji przez wiele godzin i nadmiernego stresu, który także niekorzystnie wpływa na nasze ciało.

Regularne sesje łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej pomogą się odprężyć i tym samym zmniejszą dyskomfort.  W efekcie pracownik biurowy odczuwa mniejsze zmęczenie, poprawę samopoczucia i staje się bardziej wydolny i gotowy do podejmowania działań.

Czy łagodna komora hiperbaryczna pasuje do strefy SPA & Wellness? 

Zastanawiasz się, czy łagodna komora hiperbaryczna może funkcjonować w strefie SPA & Wellness? Oczywiście, że tak! Łącząc zabiegi manualne z łagodną hiperbarią: 

 • kompleksowo działasz na ciało i umysł Twojego klienta.
 • masz możliwość stworzyć pokój tlenowy, który nie tylko doda Twojemu salonowi profesjonalizmu i szykowności, ale także pozwoli odseparować obie strefy od siebie, by przyjmować klientów równocześnie.
 • zagwarantujesz relaks dla osób, które nie lubią być dotykane i które dotychczas w ogóle nie korzystały ze stref SPA.

Dodatkowo elegancki wygląd łagodnej komory hiperbarycznej idealnie dopasuje się do wystroju i wnętrza Twojej strefy SPA & Wellness.

Co łagodna komora hiperbaryczna przyniesie dla Twojego biznesu?

Zastanawiasz się, co możesz zyskać, inwestując w łagodną komorę hiperbaryczną? 

 • Stworzysz miejsce nowoczesne i odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów,
 • Zwiększysz przychody strefy SPA, bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu,
 • Znajdziesz sposób na urozmaicenie oferty salonu i wyróżnienie się na tle konkurencji,
 • Dotrzesz do nowej grupy odbiorców, zainteresowanych innowacyjnymi metodami regeneracji,
 • Możliwość obsługiwania więcej klientów, w tym samym czasie,
 • Staniesz się pionierem nowoczesnej technologii w branży w Twojej okolicy,
 • Twoja strefa SPA znajdzie się w trendach i stanie się popularnym miejscem relaksu

Jak zdobyć komorę?

 • wejdź na naszą stronę internetową www.omnioxy.com
 • wypełnij formularz,
 • nasi handlowcy skontaktują się z Tobą i przeprowadzą rozmowę, na podstawie której dobiorą komorę, która spełni potrzeby Twoje i Twoich klientów.

Co zyskujesz współpracując z OMNIOXY?

 • wysokiej jakości łagodne komory hiperbaryczne, zaprojektowane z dbałością o każdy detal,
 • wyspecjalizowane wsparcie serwisowe (3 ekipy), które jest niezbędne dla zapewnienia ciągłości dostarczania usług,
 • regularne przeglądy o szerokim spektrum diagnostyki, które zapewniają właściwe działanie urządzenia,
 • przeszkolenie z obsługi dla całego zespołu,
 • pełną gwarancję i szybki serwis,
 • wsparcie marketingowe.

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy:

mail: info@omnioxy.com

www: https://omnioxy.com

To już wszystko