fbpx

Dotleniamy i pomagamy Szlachetna Paczka ze wsparciem OMNIOXY

Pomaganie innym jest naszą pasją, dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok Weekendu Cudów, czyli wielkiego finału Szlachetnej Paczki. Oferując nasze usługi transportowe, wraz z wolontariuszami, odwiedziliśmy potrzebujące rodziny na terenie całej Gdyni.

11-12 grudnia odbył się Weekend Cudów, będący formą ukoronowania całorocznego działania Szlachetnej Paczki. W tym czasie pomoc przygotowana przez darczyńców trafiła za pośrednictwem wolontariuszy do najbardziej potrzebujących rodzin w całym kraju. Jest to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych na terenie Polski oraz jedyny system oparty na pomocy bezpośredniej.

Cieszymy się, że nasz zespół również mógł dołożyć swoją cegiełkę, oferując pomoc w transporcie paczek wielkogabarytowych z magazynu lokalnego, bezpośrednio do rodzin objętych programem wsparcia. Przedstawicielami naszej firmy były osoby z działu serwisu i działu handlowego. Przez cały weekend, wraz z wolontariuszami, odwiedziliśmy blisko 20 domów zlokalizowanych na terenie Gdyni. Ich domownicy to osoby opuszczone, samotne czy dotknięte nagłą tragedią.

W tym magicznym, przedświątecznym czasie, była to dla nas lekcja pokory i doceniania małych-wielkich rzeczy.

Menu