Dotleniamy i pomagamy Szlachetna Paczka ze wsparciem OMNIOXY

Pomaganie innym jest naszą pasją, dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok Weekendu Cudów, czyli wielkiego finału Szlachetnej Paczki
Szlachetna Paczka ze wsparciem OMNIOXY

Pomaganie innym jest naszą pasją, dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok Weekendu Cudów, czyli wielkiego finału Szlachetnej Paczki. Oferując nasze usługi transportowe, wraz z wolontariuszami, odwiedziliśmy potrzebujące rodziny na terenie całej Gdyni.

11-12 grudnia odbył się Weekend Cudów, będący formą ukoronowania całorocznego działania Szlachetnej Paczki. W tym czasie pomoc przygotowana przez darczyńców trafiła za pośrednictwem wolontariuszy do najbardziej potrzebujących rodzin w całym kraju. Jest to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych na terenie Polski oraz jedyny system oparty na pomocy bezpośredniej.

Cieszymy się, że nasz zespół również mógł dołożyć swoją cegiełkę, oferując pomoc w transporcie paczek wielkogabarytowych z magazynu lokalnego, bezpośrednio do rodzin objętych programem wsparcia. Przedstawicielami naszej firmy były osoby z działu serwisu i działu handlowego. Przez cały weekend, wraz z wolontariuszami, odwiedziliśmy blisko 20 domów zlokalizowanych na terenie Gdyni. Ich domownicy to osoby opuszczone, samotne czy dotknięte nagłą tragedią.

W tym magicznym, przedświątecznym czasie, była to dla nas lekcja pokory i doceniania małych-wielkich rzeczy.

To już wszystko