logo białe omnioxy

Zawodowa regeneracja dla sportowców z komorą hiperbaryczną

Odkryj sekret najlepszych zawodników i zwyciężaj!

Dowiedz się, jak polepszyć swoje wyniki!

Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

Tlenoterapia hiperbaryczna – legalny doping w sporcie

Tlenoterapia hiperbaryczna znana jest od stuleci, jednak dopiero niedawno stała się dostępna dla każdego. Szczególnie doceniają ją światowej klasy sportowcy, tacy jak Michael Phelps, Cristiano Ronaldo, Novak Djokovic czy LeBron James.

Metoda regeneracji w komorze hiperbarycznej została uznana przez Światową Agencję Antydopingową WADA i nazywana jest legalnym dopingiem.

Regeneruj się po mistrzowsku i dołącz do zwycięzców

Regeneracja jest kluczowym elementem planu treningowego każdego sportowca. Możesz ją przyspieszać nasycając komórki tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Dzięki łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, bez zbędnej zwłoki wrócisz do treningów, nawet w okresie przemęczenia. Pomaga ona eliminować mikrourazy, które są częścią codziennego wysiłku i mogą powodować ból.

Ten rodzaj odnowy biologicznej pozwala wyznaczać sobie ambitne cele i funkcjonować na najwyższym poziomie.

Wszechstronne działanie na organizm

Doskonałe wyniki w sporcie to nie tylko siła fizyczna, ale także czas reakcji. Regeneracja w komorze OMNIOXY pozwala odbudowywać sprawność fizyczną oraz poznawczą.

Oddziałuje ona na poziomie komórkowym, pobudzając do odbudowy wiele układów ciała i eliminując słabe punkty.

Dodaj sukces do swojej codzienności

Komory hiperbaryczne OMNIOXY pomogły już wielu sportowcom i drużynom w osiągnięciu najlepszej, zwycięskiej formy.

AGNIESZKA ZEMBROŃ-CHUDZICKA

Agnieszka Zembron

„Przekonaj się, że aktywna regeneracja w łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY pomoże osiągnąć Ci prawdziwe mistrzostwo.”

– Mistrzyni Polski w kategorii Fitness Atletyczny Kobiet oraz Trener Personalny, Trener Kulturystyki i Trener Medyczny. Szkoleniowiec i międzynarodowy prezenter fitness, Sędzia Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego.

Jest właścicielką klubu fitness i pole dance Body Beauty Fitness oraz gabinetu tlenoterapii hiperbarycznej TlenoActive.

Agnieszka Zembron

Komora hiperbaryczna jest dla Ciebie, jeżeli

pragniesz przyspieszyć osiąganie zamierzonych celów treningowych

poszukujesz nowoczesnej i bezpiecznej metody regeneracji, która uzupełni Twoją rutynę treningową
chciałbyś utrzymać doskonałą formę nawet w okresie wzmożonych przygotowań do startu
chcesz zniwelować mikrourazy powstałe podczas wysiłku i dotlenić zmęczone mięśnie
pragniesz osiągać zdecydowane postępy w regeneracji powysiłkowej i szybciej odzyskiwać pełną wydolność organizmu
płuca

Jak działa łagodna komora hiperbaryczna?

1

Ciśnienie atmosferyczne, którego doświadczamy na co dzień wynosi do 1 ATA. Komory OMNIOXY wytwarzają środowisko o ciśnieniu 1.3-1.5 ATA i jest to kluczowe dla lepszego wchłaniania tlenu. Dzięki temu w płynach ustrojowych płynie nawet 6-krotnie więcej tlenu niż w zwykłych warunkach, co przyspiesza powrót do formy nawet o 33%.

2

Stężenie tlenu na poziomie 93% zapewniają koncentratory o klasie medycznej. Osiągamy je po kilku minutach od rozpoczęcia sesji, zaraz po kompresji komory. Stopniowo komórki ciała zaczynają nasycać się tlenem, uruchomione zostają naturalne mechanizmy odnowy we wszystkich tkankach człowieka.

3

Oznacza to, że łagodna tlenoterapia hiperbaryczna jest jedną z najbardziej efektywnych metod dostarczania tlenu do wszystkich komórek ciała, niemożliwych do osiągnięcia w standardowych warunkach. W konsekwencji oprócz wzmożonej replikacji zdrowych komórek, podczas sesji hiperbarycznych dochodzi do regulacji biochemicznej wszystkich układów ciała.

4

Dla sportowca oznacza to przyspieszoną odnowę uszkodzonych tkanek oraz zwiększenie ich nasycenia tlenem, w rezultacie prowadzące do poprawy wydolności fizycznej, a także skrócenia czasu regeneracji powysiłkowej.

Oferta OMNIOXY

Stwórz wymarzoną strefę regeneracji we własnym domu z urządzeniami OMNIOXY.

Stale badamy nowe możliwości tlenoterapii hiperbarycznej na świecie i udoskonalamy swoją ofertę. Dbamy o to, aby nasze produkty zapewniały użytkownikom pełen komfort.

Aktualnie dysponujemy czterema modelami łagodnych komór hiperbarycznych, dostępnymi od ręki. Skontaktuj się z nami, poznaj ich atuty i otrzymaj specjalną ofertę dedykowaną uczestnikom FIWE Fitness Trade Show.

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Współpracę z liderem na rynku łagodnych komór hiperbarycznych

Wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w obsłudze urządzenia, dostępne od ręki

Pomoc w uzyskaniu leasingu

Szkolenie z obsługi zakończone wręczeniem certyfikatu

Pełną gwarancję i szybki montaż

Opiekę serwisową przez 7 dni w tygodniu

Dowiedz się, w jaki sposób możesz osiągać maksimum swoich możliwości z komorą OMNIOXY

OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.
Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.