logo białe omnioxy

MIĘDZYNARODOWE TARGI REHABILITACJI I FIZJOTERAPII

Odbierz darmową wejściówkę

27 – 30.09.2023 | Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn,
k. Warszawy Polska

Premiera nowości

Nowości 2023

Dlaczego nie powinno Cię zabraknąć na MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH REHABILITACJI I  FIZJOTERAPII?

Działasz w sektorze rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznym? Dowiedz się, w jakim kierunku pójdzie branża w najbliższym czasie i jak możesz rozwinąć swój biznes. Odbierz darmową wejściówkę na targi spotkaj się z nami na stoisku OMNIOXY®, poznaj nasze nowości i skorzystaj z wyjątkowej promocji na łagodne komory hiperbaryczne OMNIOXY.

Odkryj drogę do lepszego samopoczucia dzięki Tlenoterapii Hiperbarycznej

Łagodna sesja hiperbaryczna (mHBOT) to procedura,
podczas której przebywa się w środowisku podwyższonego ciśnienia i oddycha zwiększoną ilością tlenu. Te wyjątkowe warunki pozwalają zwiększać możliwości odnowy biologicznej całego organizmu.

Lepsze samopoczucie
regulacja biochemiczna

Dzięki regulacji biochemicznej wszystkich układów ciała, organizm osiąga zdrową harmonię i zdolność obrony immunologicznej, co wpływa na szybszą regenerację i lepsze samopoczucie.

Nie musisz zakładać nowego biznesu, by osiągnąć sukces. Dodaj do swojej oferty łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY, przyciągnij nową grupę klientów, obsługuj więcej osób i tym samym zwiększ swoje dochody.

Poznaj wyjątkową ofertę na łagodne komory hiperbaryczne OMNIOXY podczas targów.

Fit Test Family

Dr Mateusz Rynkiewicz podsumowuje 2 lata z komorą hiperbaryczną OMNIOXY. Sprawdź, jak funkcjonuje w ofercie gabinetu fizjoterapeutycznego Fit Test Family.

Spina & Szyna

Dowiedz się, w jaki sposób rozwinął swoją działalność Jakub “Spina” Wójcik, fizjoterapeuta z gabinetu hiperbarycznego Spina & Szyna Bar Tlenowy.

Komora hiperbaryczna jest dla Ciebie, jeżeli:

pragniesz przyspieszyć osiąganie zamierzonych celów treningowych

poszukujesz nowoczesnej i bezpiecznej metody regeneracji, która uzupełni Twoją rutynę treningową
chciałbyś utrzymać doskonałą formę nawet w okresie wzmożonych przygotowań do startu
chcesz zniwelować mikrourazy powstałe podczas wysiłku i dotlenić zmęczone mięśnie
pragniesz osiągać zdecydowane postępy w regeneracji powysiłkowej i szybciej odzyskiwać pełną wydolność organizmu
płuca

Jak działa łagodna komora hiperbaryczna?

1

Ciśnienie atmosferyczne, którego doświadczamy na co dzień wynosi do 1 ATA. Komory OMNIOXY wytwarzają środowisko o ciśnieniu 1.3-1.5 ATA i jest to kluczowe dla lepszego wchłaniania tlenu. Dzięki temu w płynach ustrojowych płynie nawet 6-krotnie więcej tlenu niż w zwykłych warunkach, co przyspiesza powrót do formy nawet o 33%.

2

Stężenie tlenu na poziomie 93% zapewniają koncentratory o klasie medycznej. Osiągamy je po kilku minutach od rozpoczęcia sesji, zaraz po kompresji komory. Stopniowo komórki ciała zaczynają nasycać się tlenem, uruchomione zostają naturalne mechanizmy odnowy we wszystkich tkankach człowieka.

3

Oznacza to, że łagodna tlenoterapia hiperbaryczna jest jedną z najbardziej efektywnych metod dostarczania tlenu do wszystkich komórek ciała, niemożliwych do osiągnięcia w standardowych warunkach. W konsekwencji oprócz wzmożonej replikacji zdrowych komórek, podczas sesji hiperbarycznych dochodzi do regulacji biochemicznej wszystkich układów ciała.

4

Dla sportowca oznacza to przyspieszoną odnowę uszkodzonych tkanek oraz zwiększenie ich nasycenia tlenem, w rezultacie prowadzące do poprawy wydolności fizycznej, a także skrócenia czasu regeneracji powysiłkowej.

Oferta OMNIOXY

Stwórz wymarzoną strefę regeneracji we własnym domu z urządzeniami OMNIOXY.

Stale badamy nowe możliwości tlenoterapii hiperbarycznej na świecie i udoskonalamy swoją ofertę. Dbamy o to, aby nasze produkty zapewniały użytkownikom pełen komfort.

Aktualnie dysponujemy czterema modelami łagodnych komór hiperbarycznych, dostępnymi od ręki. Skontaktuj się z nami, poznaj ich atuty i otrzymaj specjalną ofertę dedykowaną uczestnikom Międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii.

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Współpracę z liderem na rynku łagodnych komór hiperbarycznych

Wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w obsłudze urządzenia, dostępne od ręki

Pomoc w uzyskaniu leasingu

Szkolenie z obsługi zakończone wręczeniem certyfikatu

Pełną gwarancję i szybki montaż

Opiekę serwisową przez 7 dni w tygodniu

Dowiedz się, w jaki sposób możesz osiągać maksimum swoich możliwości z komorą OMNIOXY

OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.
Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.