FAQ

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna polega na wytworzeniu, w odpowiednio skonstruowanym urządzeniu, warunków charakteryzujących się podwyższonym ciśnieniem. Współczesne badania naukowe oraz obserwacje naukowców sięgające setek lat wstecz dowiodły, że przebywanie w takich warunkach ma zbawienny wpływ na organizm człowieka. Pozwalają one na lepsze wchłanianie tlenu przez organizm oraz jego dotarcie nawet do najbardziej niedotlenionych tkanek, a co za tym idzie skuteczniejszą regenerację i odnowę biologiczną.
Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna to metoda regeneracyjna z której może korzystać niemal każdy, bez ograniczeń wiekowych i cieszyć się dobroczynnym wpływem oddychania zwiększoną ilością tlenu w środowisku o podwyższonym ciśnieniu. Przeciwwskazań do skorzystania z takiej sesji jest niewiele i można się z nimi zapoznać w każdym gabinecie tlenoterapii hiperbarycznej.
Tak, elementem każdej transakcji łagodnej komory hiperbarycznej jest też obowiązkowe szkolenie z obsługi urządzenia. Szkolenie ma rozbudowany program, który obejmuje zarówno techniczne aspekty obsługi, jak i podstaw teorii łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej.
Łagodna komora hiperbaryczna nie jest urządzeniem medycznym, a do jej poprawnej obsługi wystarczy specjalne szkolenie zakończone testem sprawdzającym wiedzę. Pozwala ono na świadome i bezpieczne obsługiwanie urządzenia.
Łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY jest urządzeniem, które nie pobiera dużej ilości prądu, jest 1,4 kW/h.
Każda łagodna komora OMNIOXY posiada gwarancję, która zapewnia opiekę serwisową nad urządzeniem, wsparcie w razie ewentualnej usterki oraz komora zastępcza, jeżeli naprawa urządzenia mogłaby zaburzyć grafik sesji w gabinecie klienta.

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami