logo białe omnioxy

Rozwiń swoją działalność i wyróżnij się na tle innych gabinetów

dzięki łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej

Chcesz poznać szczegóły?

Uzupełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

Więcej możliwości dzięki komorze OMNIOXY

Sesja hiperbaryczna jest bezwysiłkowa i nie wymaga zatrudnienia nowego personelu.

Usługa zapełnia kalendarz i jednocześnie wprowadza okna, w trakcie których możesz zaplanować spotkania z innymi klientami gabinetu.

Dzięki pracy jednego urządzenia możesz zyskać nawet do 15 000 zł przychodu miesięcznego.

Dodanie sesji hiperbarycznej do wachlarza usług, pozwala na dotarcie do nowych grup docelowych oraz stanowi wsparcie wielu terapii manualnych.

To idealny moment na zwiększenie swoich przychodów, dzięki innowacyjnemu urządzeniu, które nie wymaga Twojego udziału podczas zabiegu.

Komora hiperbaryczna jest dla Ciebie, jeżeli

szukasz urządzenia, które odpowiada na potrzeby różnych pacjentów

chciałbyś zarabiać więcej w tym samym czasie

cenisz nowoczesne technologie o wymiernych efektach

zależy Ci na wyróżnieniu swojej oferty i znalezieniu nowych odbiorców

szukasz sposobu na wyjście z bańki
1 godzina – 1 pacjent

chcesz rozwijać gabinet bez zatrudniania nowych osób

Jak działa łagodna komora hiperbaryczna?

1

Ciśnienie atmosferyczne, którego doświadczamy na co dzień wynosi do 1 ATA. Komory OMNIOXY wytwarzają środowisko o ciśnieniu 1.3-1.5 ATA i jest to kluczowe dla lepszego wchłaniania tlenu. Dzięki temu w płynach ustrojowych płynie nawet 6-krotnie więcej tlenu niż w zwykłych warunkach.

2

Stężenie tlenu na poziomie 93% zapewniają koncentratory o klasie medycznej. Osiągamy je po kilku minutach od rozpoczęcia sesji, zaraz po kompresji kapsuły. Stopniowo komórki ciała zaczynają nasycać się tlenem, uruchomione zostają naturalne mechanizmy odnowy we wszystkich tkankach człowieka.

3

Wzmożona replikacja zdrowych komórek to nie wszystko, dochodzi do regulacji biochemicznej wszystkich układów ciała, a organizm osiąga zdrową harmonię i zdolność obrony immunologicznej. Sesje w komorze hiperbarycznej to szybka regeneracja, więcej energii i lepsze samopoczucie.

Oferta OMNIOXY

Stwórz wymarzoną strefę regeneracji w Twoim gabinecie z urządzeniami OMNIOXY.

Stale badamy nowe możliwości tlenoterapii hiperbarycznej na świecie i udoskonalamy swoją ofertę. Dbamy o to, aby nasze produkty zapewniały pełen komfort użytkownikom oraz obsłudze.

Aktualnie dysponujemy czterema modelami łagodnych komór hiperbarycznych, dostępnymi od ręki. Sprawdź ich atuty i zadecyduj, który sprawdzi się właśnie w Twoim gabinecie.

Dr Mateusz Rynkiewicz podsumowuje 2 lata z komorą hiperbaryczną OMNIOXY.
Sprawdź, jak funkcjonuje w ofercie gabinetu fizjoterapeutycznego Fit Test Family.

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Pomysł na rozszerzenie biznesu

Współpracę z liderem na rynku

Pomoc w uzyskaniu leasingu

Wsparcie marketingowe

Pełną gwarancję i szybki serwis

Szkolenia z obsługi dla całego zespołu

Rozbuduj ofertę o jedną z najpopularniejszych metod regeneracyjnych

OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.
Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.