Rozwijamy się dzięki innowacjom

Generatory
do komór hiperbarycznych

Generatory OMNIOXY zapewniają komfort i bezpieczeństwo korzystania
z sesji łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej.

Dzięki nim powietrze wtłaczane do komory jest przefiltrowane i tym samym czystsze, co znacząco zwiększa
jakość sesji. Poznaj nasze produkty, zdecyduj, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy i zyskaj prawo wyboru
właściwego generatora do Twojej łagodnej komory hiperbarycznej.

Twój biznes działa na solidnych podstawach

System uzdatniania powietrza

Dla maksymalnego komfortu zabiegów generator wyposażony jest w wyjątkowy system filtrowania i chłodzenia powietrza. Zastosowanie wielostopniowego systemu chłodzenia oraz aż trzech wysokowydajnych filtrów polepsza jakość powietrza do poziomu niedostępnego w innych rozwiązaniach.

2 sprężarki o podwyższonym przepływie

Dwukrotnie większy przepływ powietrza zwiększa komfort i skuteczność sesji hiperbarycznej dzięki redukcji stężenia CO2, obniżeniu poziomu temperatury oraz wilgotności. Komora szybciej się pompuje, co obniża koszty zabiegu.

Zdalny panel sterowania

Dla maksymalnego komfortu zabiegów generator wyposażony jest w wyjątkowy system filtrowania i chłodzenia powietrza. Zastosowanie wielostopniowego systemu chłodzenia oraz aż trzech wysokowydajnych filtrów polepsza jakość powietrza do poziomu niedostępnego w innych rozwiązaniach.

Inteligentny komputer sterujący

Automatyką urządzenia steruje specjalny mikrokomputer, który monitoruje pracę sprężarek dbając o ich równomierne zużycie oraz wskazuje potrzebę przeprowadzenia serwisu. Generator posiada złącze diagnostyczne dla serwisantów, które umożliwia szybką diagnostykę urządzenia podczas serwisu.

Generator MULTI Pro

Z zaawansowanym systemem jonizacji i chłodzenia

Odkryj nowy wymiar komfortu z Generatorem Multi Pro, który wyposażony jest we wbudowany koncentrator tlenu oraz innowacyjny system jonizacji i chłodzenia. 

Ten dedykowany generator, idealnie pasujący do komór takich jak: OMNIOXY Duo Pro,  OMNIOXY Relax Pro i  OMNIOXY Reha. 

Oferuje niezrównaną wydajność i przyspiesza proces kompresji komory. Dzięki zaawansowanej technologii jonizacji i efektywnemu chłodzeniu gwarantuje optymalne warunki dla łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, zapewniając jeszcze większy komfort i skuteczność regeneracji.

Multi Pro
Przepływ powietrza

110 l/min

Liczba filtrów

4

Koncentrator tlenu

10 l/min

Moc znamionowa

≤ 1300 W

Zasilanie

230 V

Generator MULTI

Najpopularniejsze rozwiązanie dla komór hiperbarycznych OMNIOXY

 

Generator OMNIOXY Multi to sprawdzony i najczęściej wybierany przez klientów generator do komór hiperbarycznych wyposażony w wysokiej jakości wbudowany koncentrator tlenu. 

Urządzenie jest stale udoskonalane. W najnowszej generacji zastosowaliśmy rozwiązania mające na celu zwiększenie komfortu sesji hiperbarycznej i obniżenie temperatury powietrza. Sprężarka powietrza ma o 32% większy przepływ, a czerpnia wyprowadzona jest na zewnątrz urządzenia. 

Rozwiązania te obniżają temperaturę, poziom wilgotności oraz ilość dwutlenku węgla wewnątrz komory. Dzięki temu komfort sesji jest na wyższym poziomie.

Przepływ powietrza

95 l/min

Liczba filtrów

9

Koncentrator tlenu

10 l/min

Moc znamionowa

≤ 1450 W

Zasilanie

230 V

Nowość 2023

SMART Nowość 2023

Większy komfort

Ten innowacyjny i niezwykle łatwy w obsłudze generator OMNIOXY, zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas sesji. Dzięki zastosowaniu aż dwóch wysokiej wydajności sprężarek oraz systemowi uzdatniania powietrza, które zostały wyposażone w potrójny filtr, sesje w komorach hiperbarycznych OMNIOXY są wyjątkowo komfortowe.

Prosta obsługa, nowoczesne rozwiązania

Kompaktowa obudowa zajmuje mniej miejsca, co sprawia, że góruje nad innymi generatorami dostępnymi na rynku. Wbudowany komputer sterujący dba o kondycję komponentów oraz wskazuje potrzebę przeprowadzenia przeglądu serwisowego. Generator jest bardzo łatwy w obsłudze, może być wyposażony w zdalny panel sterowania z czujnikami oraz wbudowany timer, dzięki czemu samodzielne sesje hiperbaryczne są bezpieczne i niezwykle przyjemne.

Wyprodukowany w Polsce

Generator SMART jest w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce wg najwyższych standardów jakości wykonania. Zanim został wprowadzony do sprzedaży, przeszedł z rewelacyjnym rezultatem, rygorystyczny test pracy na dystansie 3000h. 

Zdjęcie WhatsApp 2023-02-08 o 15.00.51

Generator BASIC

Niezawodność

Generator Basic zawiera w sobie zalety generatora Multi z tą różnicą, że nie posiada wbudowanego koncentratora tlenu. 

Idealny dla osób, którym zależy na osobnym koncentratorze wybranego producenta. Jest niezawodny i niezwykle łatwy w serwisowaniu. Podobnie jak generator Multi – zawiera mocniejszą sprężarkę o zwiększonym przepływie oraz zewnętrzną czerpnię powietrza, co zwiększa komfort przebywania w komorze hiperbarycznej.

Przepływ powietrza

95 l/min

Ilość filtrów

6

Moc znamionowa

≤ 700 W

Zasilanie

230 V

Przepływ powietrza

160 l/min

Liczba filtrów

4

Moc znamionowa

≤ 1700 W

Zdalne sterowanie

Opcja

Zasilanie

230 V

Poznaj ofertę

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt