Rozwijamy się dzięki innowacjom

Generatory
do komór hiperbarycznych

Generatory OMNIOXY zapewniają komfort i bezpieczeństwo korzystania
z sesji łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej.

Dzięki nim powietrze wtłaczane do komory jest przefiltrowane i tym samym czystsze, co znacząco zwiększa
jakość sesji. Poznaj nasze produkty, zdecyduj, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy i zyskaj prawo wyboru
właściwego generatora do Twojej łagodnej komory hiperbarycznej.

Nowość 2023

SMART Nowość 2023

Większy komfort

Ten innowacyjny i niezwykle łatwy w obsłudze generator OMNIOXY, zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas sesji. Dzięki zastosowaniu aż dwóch wysokiej wydajności sprężarek oraz systemowi uzdatniania powietrza, które zostały wyposażone w potrójny filtr, sesje w komorach hiperbarycznych OMNIOXY są wyjątkowo komfortowe.

Prosta obsługa, nowoczesne rozwiązania

Kompaktowa obudowa zajmuje mniej miejsca, co sprawia, że góruje nad innymi generatorami dostępnymi na rynku. Wbudowany komputer sterujący dba o kondycję komponentów oraz wskazuje potrzebę przeprowadzenia przeglądu serwisowego. Generator jest bardzo łatwy w obsłudze, może być wyposażony w zdalny panel sterowania z czujnikami oraz wbudowany timer, dzięki czemu samodzielne sesje hiperbaryczne są bezpieczne i niezwykle przyjemne.

Wyprodukowany w Polsce

Generator SMART jest w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce wg najwyższych standardów jakości wykonania. Zanim został wprowadzony do sprzedaży, przeszedł z rewelacyjnym rezultatem, rygorystyczny test pracy na dystansie 3000h. 

Zdjęcie WhatsApp 2023-02-08 o 15.00.51
Przepływ powietrza

180 l/min

Ilość filtrów powietrza

3

Moc znamionowa

≤ 1700 W

Zdalne sterowanie

Opcja

Zasilanie

230 V

Twój biznes działa na solidnych podstawach

System uzdatniania powietrza

Dla maksymalnego komfortu zabiegów generator wyposażony jest w wyjątkowy system filtrowania i chłodzenia powietrza. Zastosowanie wielostopniowego systemu chłodzenia oraz aż trzech wysokowydajnych filtrów polepsza jakość powietrza do poziomu niedostępnego w innych rozwiązaniach.

2 sprężarki o podwyższonym przepływie

Dwukrotnie większy przepływ powietrza zwiększa komfort i skuteczność sesji hiperbarycznej dzięki redukcji stężenia CO2, obniżeniu poziomu temperatury oraz wilgotności. Komora szybciej się pompuje, co obniża koszty zabiegu.

Zdalny panel sterowania

Dla maksymalnego komfortu zabiegów generator wyposażony jest w wyjątkowy system filtrowania i chłodzenia powietrza. Zastosowanie wielostopniowego systemu chłodzenia oraz aż trzech wysokowydajnych filtrów polepsza jakość powietrza do poziomu niedostępnego w innych rozwiązaniach.

Inteligentny komputer sterujący

Automatyką urządzenia steruje specjalny mikrokomputer, który monitoruje pracę sprężarek dbając o ich równomierne zużycie oraz wskazuje potrzebę przeprowadzenia serwisu. Generator posiada złącze diagnostyczne dla serwisantów, które umożliwia szybką diagnostykę urządzenia podczas serwisu.

Generator MULTI

Najpopularniejsze rozwiązanie dla komór hiperbarycznych OMNIOXY

 

Generator OMNIOXY Multi to sprawdzony i najczęściej wybierany przez klientów generator do komór hiperbarycznych wyposażony w wysokiej jakości wbudowany koncentrator tlenu. 

Urządzenie jest stale udoskonalane. W najnowszej generacji zastosowaliśmy rozwiązania mające na celu zwiększenie komfortu sesji hiperbarycznej i obniżenie temperatury powietrza. Sprężarka powietrza ma o 32% większy przepływ, a czerpnia wyprowadzona jest na zewnątrz urządzenia. 

Rozwiązania te obniżają temperaturę, poziom wilgotności oraz ilość dwutlenku węgla wewnątrz komory. Dzięki temu komfort sesji jest na wyższym poziomie.

Przepływ powietrza

95 l/min

Ilość filtrów powietrza

2

Koncentrator tlenu

10 l/min

Moc znamionowa

≤ 1450 W

Zasilanie

230 V

Generator BASIC

Niezawodność

Generator Basic zawiera w sobie zalety generatora Multi z tą różnicą, że nie posiada wbudowanego koncentratora tlenu. 

Idealny dla osób, którym zależy na osobnym koncentratorze wybranego producenta. Jest niezawodny i niezwykle łatwy w serwisowaniu. Podobnie jak generator Multi – zawiera mocniejszą sprężarkę o zwiększonym przepływie oraz zewnętrzną czerpnię powietrza, co zwiększa komfort przebywania w komorze hiperbarycznej.

Przepływ powietrza

95 l/min

Ilość filtrów powietrza

2

Moc znamionowa

≤ 700 W

Zasilanie

230 V

Poznaj ofertę

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt