GENERATORY

Rozwijamy się dzięki innowacjom - generatory do komór hiperbarycznych

SMART Nowość 2023

Większy komfort

Ten innowacyjny i niezwykle łatwy w obsłudze generator OMNIOXY, zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas sesji. Dzięki zastosowaniu aż dwóch wysokiej wydajności sprężarek oraz systemowi uzdatniania powietrza, które zostały wyposażone w potrójny filtr, sesje w komorach hiperbarycznych OMNIOXY są wyjątkowo komfortowe.

Prosta obsługa, nowoczesne rozwiązania

Kompaktowa obudowa zajmuje mniej miejsca, co sprawia, że góruje nad innymi generatorami dostępnymi na rynku. Wbudowany komputer sterujący dba o kondycję komponentów oraz wskazuje potrzebę przeprowadzenia przeglądu serwisowego. Generator jest bardzo łatwy w obsłudze, może być wyposażony w zdalny panel sterowania z czujnikami oraz wbudowany timer, dzięki czemu samodzielne sesje hiperbaryczne są bezpieczne i niezwykle przyjemne.

180 l/min

Przepływ powietrza

3

Ilość filtrów powietrza
≤ 1700 W
Moc znamionowa
Opcja
Zdalne sterowanie

230 V

Zasilanie
generator komory hiperbarycznej Omnioxy SMART

Co wyróżnia Generator OMNIOXY Smart?

 System uzdatniania powietrza
Dla maksymalnego komfortu zabiegów Generator OMNIOXY Smart wyposażony jest w wyjątkowy system filtrowania i chłodzenia powietrza. Zastosowanie wielostopniowego systemu chłodzenia oraz aż trzech wysokowydajnych filtrów polepsza jakość powietrza do poziomu niedostępnego w innych rozwiązaniach.

2 sprężarki o podwyższonym przepływie
Dwukrotnie większy przepływ powietrza zwiększa komfort i skuteczność sesji hiperbarycznej dzięki redukcji stężenia CO2, obniżeniu poziomu temperatury oraz wilgotności. Komora szybciej się pompuje, co obniża koszty zabiegu.

Zdalny panel sterowania
Generator może być wyposażony w wygodny i intuicyjny panel sterowania, który umożliwia sterowanie urządzeniem z wnętrza komory. Za jego pomocą możemy monitorować czas, temperaturę, wilgotność oraz ciśnienie sesji hiperbarycznej.

Inteligentny komputer sterujący
Automatyką urządzenia steruje specjalny mikrokomputer, który monitoruje pracę sprężarek dbając o ich równomierne zużycie oraz wskazuje potrzebę przeprowadzenia serwisu. Generator posiada złącze diagnostyczne dla serwisantów, które umożliwia szybką diagnostykę urządzenia podczas serwisu.

Multi

Najpopularniejsze rozwiązanie dla komór hiperbarycznych OMNIOXY

 

Generator OMNIOXY Multi to sprawdzony i najczęściej wybierany przez klientów generator do komór hiperbarycznych wyposażony w wysokiej jakości wbudowany koncentrator tlenu. 

Urządzenie jest stale udoskonalane. W najnowszej generacji zastosowaliśmy rozwiązania mające na celu zwiększenie komfortu sesji hiperbarycznej i obniżenie temperatury powietrza. Sprężarka powietrza ma o 32% większy przepływ, a czerpnia wyprowadzona jest na zewnątrz urządzenia. 

Rozwiązania te obniżają temperaturę, poziom wilgotności oraz ilość dwutlenku węgla wewnątrz komory. Dzięki temu komfort sesji jest na wyższym poziomie.

95 l/min
Przepływ powietrza

2

Ilość filtrów powietrza

10 l/min

Koncentrator tlenu
≤ 1450 W
Moc znamionowa

230 V

Zasilanie

Basic

Niezawodność

Generator Basic zawiera w sobie zalety generatora Multi z tą różnicą, że nie posiada wbudowanego koncentratora tlenu. 

Idealny dla osób, którym zależy na osobnym koncentratorze wybranego producenta. Jest niezawodny i niezwykle łatwy w serwisowaniu. Podobnie jak generator Multi – zawiera mocniejszą sprężarkę o zwiększonym przepływie oraz zewnętrzną czerpnię powietrza, co zwiększa komfort przebywania w komorze hiperbarycznej.

95 l/min
Przepływ powietrza

2

Ilość filtrów powietrza

≤ 700 W

Moc znamionowa
230 V
Zasilanie