Idziemy jak burza, cztery instalacje łagodnych komór hiperbarycznych w tym tygodniu!

Ten tydzień był bardzo intensywny, ale kolejny zapowiada się równie pełen wyzwań. Jeszcze więcej instalacji komór hiperbarycznych!
Idziemy jak burza, cztery instalacje komór hiperbarycznych w tym tygodniu!

Nasza ekipa instalacyjna ma fantastyczną pracę, jeździ po całym kraju, odwiedza piękne miejsca i poznaje niesamowicie pozytywnych ludzi.

We wtorek przyjechaliśmy do malowniczego Wrocławia, do Pana Rafała, gdzie zainstalowaliśmy OMNIOXY DUO w gabinecie O2 Life. Następnym przystankiem w tej podróży był Gaj, gdzie powitał nas przemiło Pan Marek. Mamy nadzieję, że obie łagodne komory hiperbaryczne będą służyć nowym właścicielom i zapewnią wytchnienie wszystkim najbliższym i przyjaciołom.

W czwartek nasz zespół instalacyjny był już w Suwałkach, gdzie odwiedziliśmy ponownie naszą ulubioną Panią Dorotę, rehabilitantkę dziecięcą. Zainstalowaliśmy u niej drugą łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY DUO, przy okazji zostaliśmy obdarowani pysznym sękaczem. Zapraszamy serdecznie wszystkich do gabinetu rehabilitacji dziecięcej na ul. Władysława Łokietka 84b w Suwałkach. Również osoby starsze i uprawiające sport, potrzebujące skorzystać z łagodnych komór hiperbarycznych.

W piątek, na koniec tygodnia zawitaliśmy do miejscowości Mikołajki, osady leśnej, położonej w województwie warmińsko-mazurskim. Nowym właścicielem łagodnej komory hiperbarycznej DUO został Pan Piotr. Mamy nadzieje, że komora wesprze  samopoczucie mieszkańców Mikołajek. Chociaż żyjąc w tak urokliwym mieście, można odnieść wrażenie, że zdrowie tu każdemu dopisuje.

Ten tydzień był bardzo intensywny, ale kolejny zapowiada się równie pełen wyzwań, o czym napiszemy w kolejnym wpisie.

To już wszystko