Instalacja łagodnej komory hiperbarycznej OMNIOXY w Szczecinie

Pani Agnieszka Jarota zdecydowała się otworzyć gabinet tlenoterapii hiperbarycznej, a my wsparliśmy ją w tym pomyśle. Tak powstał gabinet OXYREST, do którego serdecznie zapraszamy.
Druga komora hiperbaryczna OMNIOXY w Chrzanowie

Pani Agnieszka Jarota zdecydowała się otworzyć gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, a my wsparliśmy ją w tym pomyśle. Tak powstał gabinet OXYREST, do którego serdecznie zapraszamy.

Zawsze chętnie dopingujemy nowo powstałe biznesy i ludzi, którzy chcą stworzyć swoją firmę. Dlatego też poza łagodnymi komorami hiperbarycznymi oferujemy szeroki zakres usług marketingowych, które pozwalają na skuteczne docieranie do klientów gabinetu. Właśnie takich jak Pani Agnieszka.

Szczecin jest ogromnym miastem, regularnie odwiedzanym przez turystów zza pobliskiej granicy i nie tylko. Gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej mieści się tuż obok ważnego punktu medycznego w Szczecinie, jakim jest samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego im. prof. Tadeusza Sokołowskiego.

Gabinet OXYREST znajduje się po drugiej stronie ulicy, na ul. Janickiego 27/U63 w REHAMED Center. Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy właścicieli gabinetu!

To już wszystko