Instalacja łagodnej komory hiperbarycznej w Lublinie!

W ten wtorek nasza ekipa instalacyjna odwiedziła Lublin, aby zainstalować komorę hiperbaryczną OMNIOXY DUO. Pan Bartosz jest trenerem i postanowił rozszerzyć zakres swoich usług o tlenoterapię hiperbaryczną.
Lublin tlenoterapia hiperbaryczna komora

W ten wtorek nasza ekipa instalacyjna odwiedziła Lublin, aby zainstalować łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY DUO. Pan Bartosz Tarnowski jest trenerem i postanowił rozszerzyć zakres swoich usług o łagodną tlenoterapię hiperbaryczną.

Razem z żoną Elżbietą podjęli decyzję o zainwestowaniu w nową działalność. Pomogliśmy Panu Bartoszowi zrealizować pomysł i wsparliśmy go w działaniach marketingowych. Lublin to wspaniałe miasto z potencjałem na taką działalność wspierającą regenerację sportowców. W mieście znajdują się cztery stadiony, dwie hale sportowo-widowiskowe oraz basen olimpijski. Mamy nadzieję, że tak szeroka gama sportowców z chęcią skorzysta z usług łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej na ul. Krasińskiego 2/17 w Lublinie, przy okazji wizyty u Pana Bartosza w jego nowym gabinecie łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej!

Zapraszamy serdecznie do Tlenovix w Lublinie!

OMNIOXY Reha - komora dla osób z niepełnosprawnościami

Nowość – Komora OMNIOXY Reha

Mamy dla Was świetną wiadomość — przedstawiamy nasz nowy produkt, który zrewolucjonizuje branżę łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Poznajcie OMNIOXY Reha – komorę tlenową, która powstała z myślą

Czytaj więcej »
To już wszystko