Instalacja łagodnej komory hiperbarycznej w Zamościu już za nami

W centrum Zamościa, nieopodal Parku Miejskiego wsparliśmy otwarcie nowego gabinetu tlenoterapii hiperbarycznej “O2 Gabinet Hiperbaryczny” naszą komorą OMNIOXY DUO.
Instalacja komory hiperbarycznej w Zamościu już za nami

[vc_row el_class=”blog-wpis” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%223%25%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]

W centrum Zamościa, nieopodal Parku Miejskiego wsparliśmy otwarcie nowego gabinetu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej “O2 Gabinet Hiperbaryczny” naszą łagodną komorą hiperbaryczną OMNIOXY DUO.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”blog-wpis”][vc_column][vc_column_text]Nowo otwarty gabinet będzie miał fantastyczne sąsiedztwo pełne sportowego ducha, bo całkiem niedaleko znajduje się lokalny Ośrodek Sportu i Rekreacji, a to nie jedyny obiekt sportowy w okolicy. Możemy się zatem spodziewać wielu sportowców zarówno zawodowych, jak i amatorów, którzy będą chcieli skorzystać z łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej do regeneracji i polepszenia kondycji i wydolności organizmu.

Jest to bardzo dobre miejsce na otwarcie punktu łagodnej terapii hiperbarycznej, ponieważ nieopodal znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi. Znajduje się tam najwięcej obiektów sportowych w Zamościu. Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna z pewnością wzmocni.
My również zapraszamy do gabinetu „O2 Gabinet Hiperbaryczny” na al. Jana Pawła II 19, gab. 31b, w Centrum Zdrowia Puls.[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=Q1ocrxHUSUQ” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%225%25%22%2C%22margin-bottom%22%3A%225%25%22%7D%7D”][/vc_column][/vc_row]

To już wszystko