Instalacja łagodnej komory hiperbarycznej w Zamościu już za nami

W centrum Zamościa, nieopodal Parku Miejskiego wsparliśmy otwarcie nowego gabinetu tlenoterapii hiperbarycznej “O2 Gabinet Hiperbaryczny” naszą komorą OMNIOXY DUO.
Instalacja komory hiperbarycznej w Zamościu już za nami

W centrum Zamościa, nieopodal Parku Miejskiego wsparliśmy otwarcie nowego gabinetu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej “O2 Gabinet Hiperbaryczny” naszą łagodną komorą hiperbaryczną OMNIOXY DUO.

Nowo otwarty gabinet będzie miał fantastyczne sąsiedztwo pełne sportowego ducha, bo całkiem niedaleko znajduje się lokalny Ośrodek Sportu i Rekreacji, a to nie jedyny obiekt sportowy w okolicy. Możemy się zatem spodziewać wielu sportowców zarówno zawodowych, jak i amatorów, którzy będą chcieli skorzystać z łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej do regeneracji i polepszenia kondycji i wydolności organizmu.

Jest to bardzo dobre miejsce na otwarcie punktu łagodnej terapii hiperbarycznej, ponieważ nieopodal znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi. Znajduje się tam najwięcej obiektów sportowych w Zamościu. Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna z pewnością wzmocni.
My również zapraszamy do gabinetu „O2 Gabinet Hiperbaryczny” na al. Jana Pawła II 19, gab. 31b, w Centrum Zdrowia Puls.

To już wszystko