Instalacja łagodnych komór hiperbarycznych OMNIOXY w klinikach ORTOMEDSPORT

Sportowcy na całym świecie doskonale znają zalety korzystania z komory hiperbarycznej i wpływ tlenoterapii hiperbarycznej na regenerację, a co jeszcze ważniejsze to wsparcie w rekonwalescencji po urazach i zabiegach.
Instalacja komór hiperbarycznych OMNIOXY w klinikach ORTOMEDSPORT

Sportowcy na całym świecie doskonale znają zalety korzystania z łagodnej komory hiperbarycznej i wpływ łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej na regenerację oraz – co ważniejsze – to świetne wsparcie w rekonwalescencji uszkodzonych komórek.

ORTO MED SPORT to sieć gabinetów mieszczących się m.in. w Warszawie i Łodzi, w których zespół specjalistów (m.in. lekarzy, fizjoterapeutów) czuwa nad powrotem do zdrowia wielu zawodników i nie tylko. Założycielem jest znany lekarz Pan Bartłomiej Kacprzak, który rozumie doskonale, że w procesie rehabilitacji można wspierać pacjentów na wiele sposobów. Jak sam mówi, „Chciałbym, żeby pacjent przyszedł do mnie tylko raz”.

Bardzo nas cieszy, że specjaliści z OMS zdecydowali się na zakup naszych łagodnych komór hiperbarycznych. Poza łagodną tlenoterapią hiperbaryczną, która jest nową usługą w ofercie, można znaleźć między innymi porady lekarskie, treningi mentalne dla zawodników, treningi personalne, konsultacje dietetyczne, prywatne zabiegi, podnoszenie wydajności treningu techniką Mad-Up, Terra core, deski balansowej, czy PAVIGYM. Oferta rehabilitacyjna też jest ogromna, pacjenci mogą skorzystać z elektrostymulacji mięśni, chodzenia po linie, terapii laserem światłowodowym i wiele innych usług! To ogromne zaufanie oraz radość dla naszego zespołu, że łagodna komora hiperbaryczna naszej marki może wesprzeć tak dobrze prosperującą sieć gabinetów medycznych.

Zapraszamy do ORTO MED SPORT ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 45 w Łodzi oraz na ul Hoża 35 lok.10 w Warszawie.

To już wszystko