Jak otworzyć gabinet z komorą hiperbaryczną?

Marzy Ci się własny, niezależny biznes? Chcesz zarabiać więcej na własnych warunkach? Gabinet z łagodną komorą hiperbaryczną to odpowiedź na Twoje pragnienia!
Biznes z łagodną komorą hiperbaryczną

Każdy potrzebuje zmian. Chęć sprawdzenia swoich umiejętności i możliwości, a także zmierzenia się z nowymi wyzwaniami sprawia, że po jakimś czasie człowiek zastanawia się, co może zmienić w swoim życiu. Pojawia się potrzeba rozwoju, która popycha do działania, w wyniku czego nabiera  się odwagi i podejmuje decyzje, które zmieniają życie. 

akie decyzje temu przyświecają? To nie musi być od razu wyprawa na Mount Everest, czy sprzedaż mieszkania i kupno kampera, by podróżować po świecie. Jednak dla niektórych jest to równie radykalne i odważne, co wspominana wcześniej wycieczka po górach. Część osób w ramach wprowadzania zmian w swoim życiu, rezygnuje z pracy na etacie i podejmują decyzję o tym, by założyć własny biznes. 

Ten odważny krok, by założyć działalność gospodarczą, może przerażać, zwłaszcza jeśli jeszcze nigdy wcześniej nie miałeś okazji prowadzić firmy. Od czego zacząć i na co zwrócić uwagę? Bez obaw, rozwiązanie podamy ci na tacy. Otwórz gabinet z łagodną komorą hiperbaryczną w 6 krokach i zacznij zarabiać więcej!

Czym jest łagodna komora hiperbaryczna i jak ona działa. 

Zanim jedna podpowiemy Ci, jakie kroki należy podjąć, by sprawnie i szybko otworzyć własny biznes i zyskać szansę na zarobek rzędu 15 000 zł, dowiedz się, czym jest łagodna komora hiperbaryczna i jak ona działa.

Łagodne komory hiperbaryczne to szczelnie zamykane urządzenie, w którym przeprowadza się sesje łagodnej tlenoterapii przy podwyższonym ciśnieniu. Co to oznacza?

W standardowych warunkach, mamy do czynienia z ciśnieniem atmosferycznym, które wynosi do 1 ATA. Komory OMNIOXY mają możliwość wytwarzania środowiska o ciśnieniu 1,3-1,5 ATA, co znacząco wpływa na lepsze wchłanianie tlenu, niż w standardowych warunkach. Dzięki temu w płynach ustrojowych płynie nawet 6-krotnie więcej tlenu niż w zwykłych warunkach. To powoduje, że z czasem, komórki ciała stopniowo zaczynają nasycać się tlenem, a dzięki temu zostają uruchamiane naturalne mechanizmy odnowy w tkankach człowieka.

Wzmożona replikacja zdrowych komórek to nie wszystko, dochodzi także do regulacji biochemicznej wszystkich układów ciała, a organizm osiąga zdrową harmonię i zdolność obrony immunologicznej. Sesje w komorze hiperbarycznej to szybka regeneracja, więcej energii i lepsze samopoczucie.

 • Klient wchodzi do komory hiperbarycznej, odpowiednio ubrany i wyposażony w krótkofalówkę, aby mieć stały kontakt z osobą odpowiedzialną za obsługę.
 • Następnie komora jest szczelnie zamykana i rozpoczyna się kompresja, a więc stopniowy wzrost ciśnienia w komorze — na tym etapie można odczuwać dyskomfort zbliżony do tego, podczas startu samolotem. Po osiągnięciu właściwego ciśnienia dolegliwości znikają.
 • Ostatnie 10-15 minut sesji to uwalnianie ciśnienia, czyli rozprężanie lub dekompresja.
 • W momencie, gdy komora osiągnie ciśnienie równe atmosferycznemu, można opuścić komorę.

Dla kogo przeznaczona jest komora? – poznaj swoich potencjalnych klientów.

Przed rozpoczęciem prowadzenia własnego biznesu niezbędne jest poznanie rynku, a także potencjalnych klientów. Dzięki temu dowiesz się, do kogo powinieneś kierować komunikację, a także czyje potrzeby i jaki sposób komunikacji brać pod uwagę przy tworzeniu strategii. Z komór mogą korzystać min:

 • osoby aktywne fizycznie — dzięki sesjom w łagodnej komorze hiperbarycznej, osoby aktywne fizycznie mają szansę szybciej się zregenerować, a tym samym mają możliwość zwiększania swojej wydajności i pobijania życiowych rekordów.
 • osoby poszukujące relaksu — miłośnicy masaży, zabiegów upiększających, czy salonów SPA z pewnością docenią walory łagodnej komory hiperbarycznej. Podczas sesji łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej możliwe jest spanie, medytowanie, czy czytanie książek. Takie aktywności w komorze z pewnością pogłębią relaks i zwiększą uczucie błogości.
 • osoby starsze — dla osób starszych sesje w łagodnej komorze hiperbarycznej mogą pomóc zwiększyć rozpuszczalność tlenu w organizmie i tym samym wesprzeć układ krążenia. Regularne sesje w łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, mogą poprawić samopoczucie i zmniejszy uczucie zmęczenia. Łagodna hiperbaria to nieinwazyjna metoda wspierająca naturalne procesy odnowy organizmu, która pozwala zachować młody wygląd i witalność na długie lata.
 • osoby podatne na stres – takim osobom, niezbędny jest relaks i możliwość odcięcia się od świata zewnętrznego. Sesja w łagodnej komorze hiperbarycznej pozwoli im się zdystansować i przez czas trwania sesji, mają możliwość, by skupić się na sobie. Dzięki temu mogą skutecznie obniżyć poziom stresu i na nowo poczuć się wypoczętym i pełnym sił.
 • osoby dbające o wygląd – takie osoby dążą do przedłużenia swojej młodości, dlatego z chęcią korzystają z zabiegów i praktyk, które pomagają im dbać o wygląd skóry. Takie działania nie tylko poprawiają wygląd ich skóry, ale także ich samopoczucie i nastrój.

Co potrzebujesz, by otworzyć nowoczesny biznes z komorą hiperbaryczną?

Aby móc otworzyć biznes związany z łagodną komorą hiperbaryczną, potrzebujesz kilka składowych, które sprawią, że będzie to możliwe: 

 • pieniądze — zanim otworzy się jakikolwiek biznes, niezbędny jest kapitał początkowy, który umożliwi Ci start biznesu i wszelkie działania związane z jego przygotowaniem i funkcjonowaniem.
 • lokal — aby móc otworzyć biznes związany z łagodną tlenoterapią, potrzebujesz lokalu, który będzie miał dobrą wentylację; dobrze byłoby odpowiednio zaaranżować wnętrze tak, by klienci czuli się w nim dobrze i swobodnie, jednak nie wymaga to wielkiego nakładu pracy, czy zainwestowania dużych środków finansowych.
 • komora — obecnie posiadamy 4 rodzaje łagodnych komór hiperbarycznych. Po dokładnym omówieniu Twoich oczekiwań, potrzeb i pomysłów na prowadzenie biznesu, nasi specjaliści pomogą dobra model, który okaże się najlepszy dla Twojego biznesu
 • marketing
  • identyfikacja wizualna — przemyśl, jaki ma być Twój biznes i zadbaj o właściwą identyfikację wizualną. Dzięki temu Twoja firma ma potencjał wyróżnić się na rynku i być zapamiętana. Pod hasłem identyfikacji wizualnej kryje się zaprojektowanie logo, wybranie kolorystyki, używanych fontów itp.
  • strategia marketingowa — każda działalność opiera się na działaniach marketingowych, dlatego ważne jest, aby dokładnie przemyśleć i zaplanować działania. Ułożenie strategii pomoże Ci nie tylko uporządkować Twoje posunięcia, ale także przygotować się na ewentualne kryzysy; 
  • strony www — w obecnych czasach niezwykle ważne są strony internetowe. To nie tylko Twoja wizytówka, ale szansa na zawarcie najważniejszych informacji na temat Ciebie i Twojej działalności 
  • media społecznościowe — to tam możesz zbudować zaufaną społeczność, a także promować swój biznes w prosty, szybki i bardzo przystępny sposób.

Od czego zacząć?

Od otworzenia własnego biznesu z łagodną komorą hiperbaryczną, dzieli Cię zaledwie 6 kroków.

 1. Zgromadź kapitał. Pieniądze, pomogą Ci nie tylko zakupić łagodną komorę hiperbaryczną, ale także opłacić lokal, czy opłacić działania marketingowe i promocyjne.
 2. Znajdź lokal. Nie musisz być jego właścicielem, możesz jedynie go wynajmować. Pamiętaj, aby był wyposażony w dobrą wentylację, a jego wymiary nie mogą być mniejsze niż 1,8 x 3m.
 3. Skontaktuj się z nami. Wyjaśnimy krok po kroku, czym są łagodne komory hiperbaryczne i zaprezentujemy dostępne u nas modele. Pomożemy wybrać najlepszy wariant dla Ciebie i Twojego biznesu.
 4. Opracuj strategię marketingową. Zastanów się jakimi kanałami chcesz informować o swoim gabinecie hiperbarycznym i w jaki sposób. Nie zapomnij opracować cennika i strategicznych działań, które pomogą rozwijać Twoją działalność.
 5. Zaplanuj promocję. Pomyśl o dniu otwartym i ewentualnych przyszłych promocjach dla klientów
 6. Działaj!

Kto może otworzyć taki biznes?

Biznes związany w łagodną tlenoterapią hiperbaryczną jest przeznaczony dla osób, które:

 • szukają urządzenia, które odpowie na potrzeby różnych klientów,
 • chcą wyróżnić swój biznes i znaleźć wielu odbiorców,
 • poszukują nowych ścieżek zawodowego rozwoju,
 • stawiają na biznes o pozytywnym wizerunku,
 • chcą stać się pionierem innowacyjnej usługi w swojej okolicy,
 • chcą prowadzić swój biznes samodzielnie, bez zatrudniania dodatkowego personelu,
 • cenią nowoczesne technologie o wymiernych efektach,
 • chcą w pełni wykorzystywać swój potencjał w branży, która jest przyszłościowa

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Decydując się otwarcie biznesu z łagodną komorą hiperbaryczną OMNIOXY, otrzymujesz od nas:

 • pomysł na innowacyjny biznes,
 • pomoc w uzyskaniu leasingu,
 • wsparcie marketingowe,
 • pełną gwarancję i szybki serwis,
 • profesjonalne szkolenie z obsługi komory

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy:

mail: info@omnioxy.com

www: https://omnioxy.com

To już wszystko