Jesteśmy “Happi”! Łagodna komora hiperbaryczna jest już w Inowrocławiu

W malowniczej okolicy Parku Solankowego w Inowrocławiu powstał kolejny gabinet tlenoterapii hiperbarycznej pod jakże pozytywną nazwą „Happi”. Tym samym tlenoterapia hiperbaryczna dotarła do stolicy Kujaw Zachodnich.
Jesteśmy “Happi”! Komora hiperbaryczna jest już w Inowrocławiu

W malowniczej okolicy Parku Solankowego w Inowrocławiu powstał kolejny gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej pod jakże pozytywną nazwą „Happi”. Tym samym łagodna tlenoterapia hiperbaryczna dotarła do stolicy Kujaw Zachodnich.

Inowrocław to przede wszystkim miejscowość uzdrowiskowa. Park Solankowy, tężnie, termy i pijalnie wód, które chętnie są odwiedzane zarówno przez kuracjuszy, jak i lokalnych mieszkańców. Teraz do tego szerokiego asortymentu usług uzdrowiskowych można dodać regularne zabiegi w łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY DUO.

Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu “Happi” na ul. Narutowicza 100A / 11 choćby na jedną sesję w naszej łagodnej komorze hiperbarycznej. Ale jesteśmy przekonani, że na jednej się nie skończy.

OMNIOXY Reha - komora dla osób z niepełnosprawnościami

Nowość – Komora OMNIOXY Reha

Mamy dla Was świetną wiadomość — przedstawiamy nasz nowy produkt, który zrewolucjonizuje branżę łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Poznajcie OMNIOXY Reha – komorę tlenową, która powstała z myślą

Czytaj więcej »
To już wszystko