Jesteśmy “Happi”! Łagodna komora hiperbaryczna jest już w Inowrocławiu

W malowniczej okolicy Parku Solankowego w Inowrocławiu powstał kolejny gabinet tlenoterapii hiperbarycznej pod jakże pozytywną nazwą „Happi”. Tym samym tlenoterapia hiperbaryczna dotarła do stolicy Kujaw Zachodnich.
Jesteśmy “Happi”! Komora hiperbaryczna jest już w Inowrocławiu

[vc_row el_class=”blog-wpis” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%223%25%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]

W malowniczej okolicy Parku Solankowego w Inowrocławiu powstał kolejny gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej pod jakże pozytywną nazwą „Happi”. Tym samym łagodna tlenoterapia hiperbaryczna dotarła do stolicy Kujaw Zachodnich.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”blog-wpis”][vc_column][vc_column_text]Inowrocław to przede wszystkim miejscowość uzdrowiskowa. Park Solankowy, tężnie, termy i pijalnie wód, które chętnie są odwiedzane zarówno przez kuracjuszy, jak i lokalnych mieszkańców. Teraz do tego szerokiego asortymentu usług uzdrowiskowych można dodać regularne zabiegi w łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY DUO.

Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu “Happi” na ul. Narutowicza 100A / 11 choćby na jedną sesję w naszej łagodnej komorze hiperbarycznej. Ale jesteśmy przekonani, że na jednej się nie skończy.[/vc_column_text][us_image image=”2540″ align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%225%25%22%7D%7D”][/vc_column][/vc_row]

To już wszystko