Kalendarz rezerwacji wizyt klientów – współpraca OMNIOXY x Reservado

Z racji licznych zapytań odnośnie zarządzania bazą klientów gabinetów łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, podjęliśmy współpracę z firmą Reservado.
współpraca OMNIOXY x Reservado

Z radością informujemy o kolejnej podjętej współpracy. Firma Reservado zdecydowała się przygotować ofertę specjalną, dedykowaną właścicielom łagodnych komór hiperbarycznych marki OMNIOXY, dla których kalendarz do rezerwacji wizyt przyjmuje niższą cenę.

Od jakiegoś czasu spływały do nas zapytania o skuteczne sposoby zarządzania bazą klientów gabinetu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Postanowiliśmy więc poradzić się specjalistów. Kierunek nie był przypadkowy, firma Reservado jest twórcą autorskiego systemu rezerwacji. Jest on w pełni automatyczny i został zaprojektowany w taki sposób, by maksymalnie ułatwić zarządzanie wizytami klientów.

Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się od zorganizowania webinaru skierowanego do klientów OMNIOXY. Dotyczył on sposobów tworzenia bazy klientów i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. To skłoniło nas do stworzenia całej serii webinarów poruszających podobną tematykę.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie Reservado.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem marketing@omnioxy.com.

To już wszystko