Klinika Tlenowa, czyli intensywnie dotleniamy Toruń!

Instalacja dwóch komór hiperbarycznych na terenie Torunia w Klinice Tlenowej. Instalacja komory hiperbarycznej u Szczepana Figata!
Klinika Tlenowa, czyli intensywnie dotleniamy Toruń!

Rozpoczął się nowy miesiąc, a wraz z nim kolejne instalacje! Rozpoczęliśmy współpracę z Panem Piotrem, który postanowił otworzyć dwa punkty hiperbaryczne wyposażone w komorę OMNIOXY DUO na terenie Torunia.

Nie mieliśmy jeszcze instalacji w Toruniu, dlatego Pan Piotr wszedł na rynek z dużym potencjałem. Klinika Tlenowa pojawiła się na ulicy ul. Jamontta 10c oraz na ul. Kozacka 17-19. Są to bardzo dobrze skomunikowane punkty, dlatego wróżymy sukces Panu Piotrowi i jego pracownikom! Osobiście wsparliśmy Pana Piotra i Klinikę Tlenową w marketingu, pomogliśmy zaprojektować logotyp, stworzyliśmy stronę internetową, ulotki, plakaty i wiele innych identyfikacji wizualnych.

Poprzedniego dnia dostarczyliśmy łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY DUO do Warszawy. Dla grupy lekarzy fizjoterapeutów z „Fizjoperfekt” na Ul. Czerniakowska 178A w lokalu V. Połączenie usług fizjoterapeutycznych z łagodną tlenoterapią hiperbaryczną to doskonały sposób na umocnienie efektów rehabilitacji, o czym nie raz wspominaliśmy. Cenimy sobie ogromnie współpracę z fizjoterapeutami. Zwłaszcza z Panem Szczepanem!

Dziękujemy za miłe ugoszczenie zarówno w Toruniu jak i Warszawie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do gabinetów hiperbarycznych ulokowanych w tych miastach.

To już wszystko