Kolejna trasa instalacyjna OMNIOXY – Płock i Chrzanów

Nasza ekipa instalacyjna wróciła właśnie z kolejnej trasy instalacyjnej. Setki kilometrów na liczniku instalacyjnego wehikułu OMNIOXY oznaczają, że na mapie Polski pojawiły się kolejne punkty dotleniające za pomocą komory hiperbarycznej.
Kolejna trasa instalacyjna OMNIOXY - Płock i Chrzanów

Nasza ekipa instalacyjna wróciła właśnie z kolejnej trasy instalacyjnej. Setki kilometrów na liczniku instalacyjnego wehikułu OMNIOXY oznaczają, że na mapie Polski pojawiły się kolejne punkty dotleniające za pomocą łagodnej komory hiperbarycznej.

Pierwszy na trasie był Płock. Tam z zabiegów łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej będzie można skorzystać w gabinecie Tlenostrefa Pana Mariusza Mikołajewskiego. Na pewno lokalni seniorzy bardzo chętnie skorzystają z możliwości regeneracji swojego organizmu.

Kolejnym punktem na trasie był szpital powiatowy w Chrzanowie. Tam, Pan Grzegorz, który od dłuższego czasu interesował się tym, jak łagodna tlenoterapia hiperbaryczna działa na organizm człowieka, postanowił udostępnić łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY DUO lokalnym mieszkańcom.

Wspieramy inicjatywę Pana Grzegorza i zapraszamy serdecznie wszystkich do gabinetu „Zdrowie dla Ciebie”, który mieści się na ul. Topolowej 16 w Szpitalu.

OMNIOXY Reha - komora dla osób z niepełnosprawnościami

Nowość – Komora OMNIOXY Reha

Mamy dla Was świetną wiadomość — przedstawiamy nasz nowy produkt, który zrewolucjonizuje branżę łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Poznajcie OMNIOXY Reha – komorę tlenową, która powstała z myślą

Czytaj więcej »
To już wszystko