Instalacja łagodnych komór hiperbarycznych w Bydgoszczy, Kolbuszowej i Kartuzach

Myśleliśmy, że uda nam się odpocząć we wrześniu, a szykuje się rekord instalacji! Jesteśmy już w Kolbuszowie, Kartuzach i Bydgoszczy z naszymi komorami hiperbarycznymi.
Instalacja komór hiperbarycznych w Bydgoszczy, Kolbuszowej i Kartuzach

Myśleliśmy, że uda nam się odpocząć we wrześniu, a szykuje się rekord instalacji! W poniedziałek odwiedziliśmy ponownie Warszawę, a następnie ruszyliśmy z łagodną komorą hiperbaryczną w stronę Bydgoszczy. Tam zainstalowaliśmy komorę do łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej dla znanego żużlowca Emila Sajfutdintowa.

Mamy nadzieję, że nasza łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY DUO będzie wspierać młodego wyczynowca w najcięższych wyjazdach na tor, jak i po nich, gdy będzie potrzebował odetchnąć i odpocząć.

Kolbuszowa miała zainstalowaną naszą łagodna komorę hiperbaryczną STEEL, teraz miasto ma także naszą OMNIOXY DUO, którą zakupiła Pani Małgorzata. Miło było powrócić do tej malowniczej miejscowości.

W Kartuzach, które sąsiadują blisko z naszą rodzinną Gdynią stanęła łagodna komora hiperbaryczna STEEL. Gabinet „Odnowa Dla Ciebie” w Kartuzach powstaje z myślą o kompleksowym dbaniu o formę tutejszych mieszkańców i nie tylko. Otoczenie malowniczych Kaszub ściąga wielu turystów, aby skorzystali także z salonów odnowy biologicznej. Poza łagodną tlenoterapią hiperbaryczną będzie można skorzystać także z suchej kąpieli, sauny solnej, laseroterapii, masażu ultradźwiękami i wielu innych usług.

Nasz zespół dziękuje serdecznie za ciepłe przywitanie i gratulujemy dołączenia do naszej rodzinki OMNIOXY!

To już wszystko