Łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY DUO w gabinecie Dotleniamy Ełk

Ekipa instalacyjna przyjechała do Ełku, czyli największego i najludniejszego miasta na Mazurach oraz głównego ośrodka przemysłowego i kulturalnego w regionie. Gabinet tlenoterapii hiperbarycznej w tym mieście postanowił otworzyć Pan Krzysztof Szczuka.
Komora hiperbaryczna OMNIOXY DUO w gabinecie Dotleniamy Ełk

[vc_row el_class=”blog-wpis” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%223%25%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]

Ekipa instalacyjna przyjechała do Ełku, czyli największego i najludniejszego miasta na Mazurach oraz głównego ośrodka przemysłowego i kulturalnego w regionie. Gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w tym mieście postanowił otworzyć Pan Krzysztof Szczuka.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”blog-wpis”][vc_column][vc_column_text]Bardzo spodobał się nam pomysł na jego nazwę – „Dotleniamy Ełk”. Dotleniamy to jedno z naszych firmowych haseł, które bardzo lubimy. Gabinet znajduje się w budynku tuż obok Parku Solidarności. Już wkrótce mieszkańcy Ełku i okolic będą mogli do woli korzystać z punktu łagodnej hiperbarii tlenowej. 

Teraz wyjazd na Mazury nie tylko zapewni nam wypoczynek nad wielkimi jeziorami, ale także umożliwi nam skorzystanie z dawki tlenu hiperbarycznego. Polecamy skorzystanie z usług gabinetu, który znajduje się na Mickiewicza 18/33 oraz życzymy wszystkiego dobrego właścicielom![/vc_column_text][us_image image=”2696″ align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%225%25%22%2C%22margin-bottom%22%3A%225%25%22%7D%7D”][/vc_column][/vc_row]

To już wszystko