Łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY już w Sandomierzu

Nasza ekipa instalacyjna OMNIOXY odwiedza kolejne polskie miasta i każde z nich zapada w pamięć w inny sposób. Tym razem nasz niezawodny team dojechał do malowniczego Sandomierza.
Komora hiperbaryczna OMNIOXY już w Sandomierzu

Nasza ekipa instalacyjna OMNIOXY odwiedza kolejne polskie miasta i każde z nich zapada w pamięć w inny sposób. Tym razem nasz niezawodny team dojechał do malowniczego Sandomierza. Można wręcz odnieść wrażenie, że te kamieniczki, brukowane uliczki i urokliwe zakątki mogłyby opowiedzieć niejedną ciekawą historię.

Tym razem jednak to my postanowiliśmy zapisać kolejną kartę historii naszej firmy i tak łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY DUO pojawiła się właśnie w Sandomierzu.

Pani Maria, właścicielka salonu kosmetycznego Lejdis zainteresowała się tym, jak łagodna tlenoterapia hiperbaryczna pomaga ludziom, i jak może uzupełnić oferowany już przez nią wachlarz usług. To najlepsze połączenie biznesowe, kiedy pasja do swojego zawodu łączy się myśleniem o rozwoju własnej firmy.

Sesje łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej wpływają na kondycję, piękno skóry oraz przyspieszają regenerację po zabiegach medycyny estetycznej. Ponadto, w ofercie gabinetu kosmetycznego „Lejdis” można skorzystać także z innowacyjnej metody wypełniania zmarszczek bez użycia igły. Gabinet mieści się na ul. Mickiewicza 12 w Sandomierzu. Usługi z branży beauty można łatwo połączyć z prawidłowym dotlenieniem organizmu. Zapraszamy na takie połączenie w gabinecie „Lejdis”.

To już wszystko