Akademia Małych Smoków powitała łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY

Cieszy nas gdy najmłodsi mogą korzystać z tlenoterapii hiperbarycznej w naszych komorach. Tym razem zainstalowaliśmy jedną w przedszkolu „Akademia Małych Smoków” w Bełchatowie.
Komora hiperbaryczna OMNIOXY wita Akademię Małych Smoków

Cieszy nas gdy najmłodsi mogą korzystać z łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w naszych komorach. Tym razem zainstalowaliśmy jedną w przedszkolu „Akademia Małych Smoków” w Bełchatowie.

Bardzo dobrze wspominamy wizytę w Akademii, ponieważ przyjmujące nas Panie to radosne i empatyczne osoby, które mają fantastyczne podejście do swoich podopiecznych. Cała placówka pozostawiła po sobie przemiłe wrażenie. Teraz nasza ekipa instalacyjna marzy, aby przeżyć swoje dzieciństwo na nowo. Życzymy wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że dzieci będą miały dużo radości z przebywania w łagodnej komorze hiperbarycznej.

Jeżeli chcecie zapisać swojego podopiecznego do przedszkola w Bełchatowie, to musi to być “Akademia Małych Smoków” na ul. Czapliniecka 107. Zapraszamy do kontaktu oraz pozdrawiamy serdecznie wszystkie Smoczki i Smoczyce!

To już wszystko