Łagodna komora hiperbaryczna w Klinice Zdrowia i Urody w Łodzi

Targi targami, a instalacje trwają! W zeszły piątek zainstalowaliśmy komorę hiperbaryczną OMNIOXY STEEL u Pani Agnieszki w „Klinika Zdrowie i Uroda”.
Komora hiperbaryczna w Klinice Zdrowia i Urody w Łodzi

Targi targami, a instalacje trwają! W zeszły piątek zainstalowaliśmy łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY STEEL u Pani Agnieszki w „Klinika Zdrowie i Uroda”.

Gabinet mieści się w Łodzi i oferuje swoim klientom nie tylko łagodną tlenoterapię hiperbaryczną, ale także kapsułę floatingową, saunę ganbanyoku, doradztwo dietetyczne oraz endermologie. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak dobrze prosperującą kliniką. Zostaliśmy przemiło ugoszczeni, a po instalacji łagodnej komory hiperbarycznej odbyło się profesjonalne szkolenie, zakończone wręczeniem certyfikatów dla każdego uczestników.

A jeśli chodzi o ten model komory, to poza właściwościami znanymi z komór miękkich – OMNIOXY STEEL posiada, jeszcze jeden wyróżnik. Do komory można doczepić zestaw multimedialny, gdzie będą wyświetlane filmy, bajki czy seriale. Zestaw multimedialny Smart STEEL TV pozwala w bezpieczny i wygodny sposób korzystać z możliwości rozrywki elektronicznej podczas zabiegów. Bajka dla dziecka, ulubiony serial, a może niewymagająca gra? To wszystko i wiele więcej umożliwia stworzony przez nas, specjalnie dla państwa potrzeb – zestaw multimedialny. Wkrótce więcej informacji na jego temat.

Wierzymy w sukces Pani Agnieszki i życzymy powodzenia, a także przygotowujemy się na kolejne instalacje.

To już wszystko