Łagodna komora hiperbaryczna w Myślenicach – Gabinet SENZEN

Każda kolejna instalacja naszej komory hiperbarycznej to przede wszystkim niesamowite spotkania, fantastyczni ludzie i wiele ciekawych historii.
Komora hiperbaryczna w Myślenicach - Gabinet SENZEN

Każda kolejna instalacja naszej łagodnej komory hiperbarycznej to przede wszystkim niesamowite spotkania, fantastyczni ludzie i wiele ciekawych historii.

Wizyta u Pani Kamili Panuś w Myślenicach była dla nas równie wyjątkowa. ”Centrum Redukcji Stresu SENZEN” jest gabinetem wyposażonym w wiele profesjonalnych urządzeń, w tym komorę do floatingu, saunę ganbanyoku oraz usługi Access Bars i diagnostykę STRD. Od dziś także w najpopularniejszy model naszej łagodnej komory hiperbarycznej OMNIOXY DUO.

W dzisiejszych, nierzadko bardzo zabieganych czasach, często towarzyszy nam właśnie nadmierny stres. Dlatego takie miejsca jak gabinet Pani Kamili to idealne miejsce dla tych, którzy potrzebują zwolnić tempo i odprężyć się po ciężkim dniu pracy.

Gabinet jest położony na malowniczym osiedlu Borzęta graniczącym z Myślenicami, nieopodal rzeki Raba i jeziora Dobczyckiego. Jeżeli ktoś ma dość zgiełku Krakowa lub chce po prostu wypocząć, Myślenice oraz gabinet Pani Kamili są doskonałym miejscem, aby to zrobić. To dobry punkt na wyjazd z ukochaną osobą.

Nasza ekipa serwisowa zaprasza serdecznie do gabinetu „Centrum Redukcji Stresu SENZEN” mieszczącego się na ulicy Borzęta 250 koło Myślenic.

To już wszystko