Łagodna komora hiperbaryczna w Nowym Dworze Mazowieckim

Wznowiliśmy nasze wyprawy instalacyjne. Nasze ekipa uzbrojona w środki dezynfekcji i maseczki dostarcza komory hiperbaryczne z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nie brakuje im też uśmiechu i pozytywnego nastawienia.
Komora hiperbaryczna w Nowym Dworze Mazowieckim

Wznowiliśmy wyprawy instalacyjne. Nasza ekipa uzbrojona w środki dezynfekcji i maseczki dostarcza łagodne komory hiperbaryczne z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nie brakuje im też uśmiechu i pozytywnego nastawienia.

Taką instalacją w nowej, pandemicznej rzeczywistości była ta w Nowym Dworze Mazowieckim. Pan Kamil Dobrowolski, to właściciel gabinetu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej „Tlen – Centrum Regeneracji”, który powstał nieopodal malowniczego skweru imienia Arcybiskupa Dobrogosta.

Nasza łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY DUO wesprze teraz mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic. Nie będą musieli jeździć do stolicy, by skorzystać z życiodajnej mocy skoncentrowanego tlenu. Serdecznie zapraszamy do Nowego Dworu do Gabinetu Pana Kamila mieszczącego się na Ul. Zakroczymskiej 28A.

To już wszystko