Łagodna komora hiperbaryczna wspiera pracę fizjoterapeuty z Gdańska

Pan Patryk Bieda, szanowany w środowisku trójmiejskich fizjoterapeutów, zainteresował się tematem komór hiperbarycznych i postanowił umieścić takie urządzenie w swoim gabinecie.
Komora hiperbaryczna wspiera pracę fizjoterapeuty z Gdańska

Pan Patryk Bieda, szanowany w środowisku trójmiejskich fizjoterapeutów, zainteresował się tematem łagodnych komór hiperbarycznych i postanowił umieścić takie urządzenie w swoim gabinecie.

Projekt Zdrowie, czyli miejsce gdzie Pan Patryk pomaga swoim pacjentom znajduje się na najpiękniejszej ulicy gdańskiego Wrzeszcza, czyli Wajdeloty. Od kiedy jest u niego łagodna komora hiperbaryczna, to jego grafik pracy jest wciąż zapełniony. Cieszymy się, że możemy współpracować z kimś tak zaangażowanym w pomoc innym.

Zapraszamy serdecznie do łagodnej komory hiperbarycznej w gabinecie „Projekt Zdrowie” na ul. Wajdeloty 12A. W ofercie znajdą państwo nie tylko łagodną tlenoterapię hiperbaryczną, ale także masaże tkanek głębokich, taping, terapię manualną. Zapraszamy serdecznie do Pana Patryka na zabiegi relaksacyjne i regenerujące!

To już wszystko