Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna w sporcie – Marcin Świerc x OMNIOXY

Marcin Świerc x OMNIOXY

Coraz więcej mówi się, że niezbędnym elementem treningu sportowca jest regeneracja. Po treningu, po zawodach, po wzmożonym wysiłku. Mamy zaszczyt przedstawić Wam kolejnego, niesamowitego człowieka, dla którego sport jest całym życiem, a regeneracja jego stałą częścią.

Marcin Świerc, człowiek, dla którego biegi górskie to codzienność, a Maraton na Wielkim Murze Chińskim to wyzwanie, którego nie sposób nie podjąć. Jakiś czas temu, nasza ekipa filmowa miała okazję towarzyszyć Marcinowi w jednym z treningów i porozmawiać trochę o specyfice ultramaratonów, biegów górskich, treningów, o przygotowaniach do zawodów i regeneracji właśnie. W przypadku sportowców wiele mówi się o tym, jak ważne są regularne treningi, nie tylko te związane bezpośrednio z uprawianą przez nich dyscypliną, ale także te wytrzymałościowe czy ogólnorozwojowe. Temat regeneracji organizmu, powrotu do formy po często bardzo wymagających zawodach, przeważnie schodzi na dalszy plan. Na szczęście ostatnio jest on coraz częściej poruszany. Marcin Świerc miał okazję korzystać z naszej łagodnej komory hiperbarycznej i między innymi z tego powodu powstał materiał filmowy, którym możemy się teraz z Wami podzielić.

Cieszymy się, że sportowcy z Europy coraz śmielej czerpią ze światowych trendów w regeneracji sportowej, a w tym przypadku sesje łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej okazują się niezastąpione.

To już wszystko