Mieszkańcy Oświęcimia regenerują się w łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY DUO

Za nami kolejna instalacja, więc z dumą ogłaszamy powstanie nowej kliniki tlenoterapii hiperbarycznej. ”Gabinet Zdrowia i Urody” jest kolejnym punktem na mapie dotleniania Polski z komorą OMNIOXY DUO.
Mieszkańcy Oświęcimia regenerują się w komorze OMNIOXY DUO

[vc_row el_class=”blog-wpis” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%223%25%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]

Za nami kolejna instalacja, więc z dumą ogłaszamy powstanie nowej placówki oferującej łagodną tlenoterapią hiperbaryczną. ”Gabinet Zdrowia i Urody” jest kolejnym punktem na mapie dotleniania Polski z komorą OMNIOXY DUO.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”blog-wpis”][vc_column][vc_column_text]Poza łagodną tlenoterapią hiperbaryczną można w nim skorzystać także z sauny ganbanyoku oraz kapsuły floatingowej. Warto wspomnieć o osiągnięciach sportowych Oświęcimia, ponieważ sportowcy są świetną grupą docelową dla gabinetu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Oświęcim jest znany z TH Unia Oświęcim – klubu hokejowego. W tym regionie sporty zimowe są bardzo popularne, dlatego jest to region z dużym potencjałem na zainteresowanie taką usługą.

Aby umówić się na sesje łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, zapraszamy do “Gabinetu Zdrowia i Urody O2” na ulicy Jagiełły 18.[/vc_column_text][us_image image=”2656″ align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%225%25%22%2C%22margin-bottom%22%3A%225%25%22%7D%7D”][/vc_column][/vc_row]

To już wszystko