Nasze działania coraz bardziej widoczne na rynku – Forum Wizja Rozwoju

Forum Wizja Rozwoju

W ciągu ostatnich dwóch lat, które minęły od powstania firmy, dużo się zmieniło. Zrobiliśmy niejeden milowy krok na drodze rozwoju spółki i marki OMNIOXY. Nie przeszło to niezauważone – w ciągu tego czasu byliśmy wielokrotnie nagradzani, a ostatnio otrzymaliśmy nominację do Nagrody Gospodarczej Forum Wizja Rozwoju w kategorii Start-up.

26 sierpnia w gdyńskiej Akademii Marynarki Wojennej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród gospodarczych. To już czwarta edycja wydarzenia mającego na celu promowanie polskich przedsiębiorstw i nagradzanie ich za znaczące osiągnięcia gospodarcze, wpływające na ekonomiczny rozwój kraju. Nagrody wręczane są w 7 kategoriach, m.in. społeczna odpowiedzialność biznesu, ekomobilność, e-gospodarka, innowacyjność, rozwój. OMNIOXY S.A. było nominowane w kategorii Start-up: “nagroda dla firm, które po raz pierwszy oferują swoje rozwiązania na polskim rynku i istnieją nie dłużej niż 2 lata”. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. 

Nagrody przyznaje Kapituła, w skład której wchodzą m.in. Wojewoda Pomorski, Sekretarz Prezesa Rady Ministrów, prezesi zarządów ogólnopolskich spółek takich jak PGNiG S.A., PKN ORLEN, Banku Gospodarstwa Krajowego. Konferencja odbyła się pod patronatem Premiera RP Mateusza Morawickiego. 

Nominacja ta to dla nas ważny punkt na mapie działań rozwojowych i silny bodziec do tego, aby działać jeszcze dynamiczniej, śmielej i efektywniej. Mamy nadzieję, że za rok nie skończy się na nominacji, ale na zwycięstwie w którejś z kategorii.

To już wszystko