Nie znasz tego sposobu na niedoskonałości skóry!

Oczyszczanie kilkoma etapami, nawilżanie, peelingowanie — jest tyle sposobów na osiągnięcie nieskazitelnej skóry. Jednak żaden z nich nie oszuka natury! Skóra odbudowuje się od wewnątrz, a dotlenienie stymuluje ten proces. Sprawdź!

Istnieje wiele sposób na radzenie sobie z niedoskonałościami skóry. Jedną z podstawowych jest właściwa dieta, wzbogacona w witaminy i minerały. Te pierwsze mają zbawienny wpływ na naszą skórę. Oto lista tych, które najlepiej oddziałują na nasz organizm. 

Witamina A

Zwana również retinolem, pomaga zatrzymać proces starzenia się skóry i wspomaga odnowę naskórka. Dzięki swoim właściwością pomaga zwiększyć wytwarzanie kolagenu i elastyny, w efekcie poprawiają napięcie, nawilżenie i jędrność skóry. 

Witamina E 

Neutralizuje wolne rodniki, dzięki czemu opóźnia proces starzenia się skóry. Zalicza się ją do grona silnych przeciwutleniaczy, a także przypisuje się jej właściwości silnie nawilżające i ujędrniające skórę. 

Witamina D

Odpowiada za poprawę napięcia skóry, a także pomaga przy procesie  złuszczania, dzięki czemu przyspiesza regenerację. Dodatkowo ma właściwości przeciwzapalne, co znacząco wzmacnia układ immunologiczny skóry.

Witamina K

Wzmiacnia naczynia krwionośne, przeciwdziałając tym samym powstawaniu siniaków. Ma właściwości łagodzące podrażnienia i zaczerwienienia, a także rozjaśnia poszarzałą ze zmęczenie cerę. 

Witamina C

Okrzyknięta jednym z najmocniejszych przeciwutleniaczy. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami, poprawia ukrwienie skóry i ułatwia przenikanie przez skórę substancji odżywczych do krwi.

Witamina B

Odpowiada za prawidłowe nawilżenie i tym samym jędrność skóry, dba o jej gładkość.

Co sprawia, że nasza skóra przyjmuje witaminy i otrzymuje od nich to, co najlepsze? Odpowiedzią jest tlen.

Tlen — niezawodne wsparcie dla organizmu.

W każdej sekundzie w naszym organizmie odbywa się masa reakcji, a tlen jest jednym z głównych substancji, biorących w nich udział. Odpowiada m.in. za usuwanie toksyn, czy eliminację wirusów i bakterii. Wspiera także dystrybucję witamin do każdej komórki ciała. Nie od dziś wiadomo, że z pomocą tlenu możemy osiągnąć harmonię, która opóźni starzenie, wykorzystując naturalne siły zaklęte w naszym ciele. Dodatkowo zyskujemy lepszą koncentrację i pozytywną energię. 

Kiedy kilkukrotnie zwiększamy wchłanianie tlenu, wszystkie te procesy odbywają się szybciej. Łagodna komora hiperbaryczna podkręca naturalne mechanizmy odnowy i budzi potencjał, jaki tkwi w naszym ciele. Dzięki sesjom w łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY skóra intensywniej pracuje – na każdym, nawet najgłębszym poziomie – a w konsekwencji zyskuje dobry wygląd i blask.

Zastanawiasz się nad włączeniem sesji w łagodnej komorze hiperbarycznej do usług Twojego gabinetu beauty, hotelu SPA lub kliniki medycyny estetycznej? Sprawdź ofertę www.omnioxy.com, która obejmuje instalację i opiekę serwisową nad komorą!

To już wszystko