Nie zwalniamy tempa – OMNIOXY na Targach Reha Trade Show 3

W OMNIOXY nie lubimy się nudzić. Tym razem odwiedziliśmy targi Reha Trade Show 3 na PGE Narodowym w Warszawie. Znaleźliśmy się wśród licznych wystawców prezentujących nowoczesny sprzęt i urządzenia dedykowane branży fizjoterapeutycznej i rehabilitacyjnej.
OMNIOXY na Targach Reha Trade Show 3

W OMNIOXY nie lubimy się nudzić. Tym razem odwiedziliśmy targi Reha Trade Show 3 na PGE Narodowym w Warszawie. Znaleźliśmy się wśród licznych wystawców prezentujących nowoczesny sprzęt i urządzenia dedykowane branży fizjoterapeutycznej i rehabilitacyjnej. Nasze łagodne komory hiperbaryczne standardowo cieszyły się zainteresowaniem szerokiego grona odbiorców.

Targi Reha Trade Show to kompleksowe i merytoryczne wydarzenie, które stwarza „nowe jutro” dla branży nowoczesnych technologii. Szereg wykładów, paneli i warsztatów ukazuje uczestnikom drogę rozwoju oraz zaznajamia ich z najnowszymi rozwiązaniami dedykowanymi sektorowi rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznemu. Wśród prelegentów konferencji pojawił się prof. Aleksander Sieroń, niewątpliwy autorytet i specjalista w dziedzinie hiperbarii. Wykład poświęcony został hiperbarycznej terapii tlenowej, jako metodzie kryjącej w sobie szereg możliwości zastosowania w fizjoterapii i medycynie. Transmisja z wydarzenia była również dostępna na naszym oficjalnym kanale na Facebook’u. Zdumiewająca frekwencja i zainteresowanie merytorycznym wykładem Pana Profesora, dała wyraz temu, że rozwój rynku opartego o łagodną tlenoterapię hiperbaryczną nabiera ogromnego rozpędu. Podobne zjawisko zauważyliśmy wśród osób odwiedzających nasze stoisko, na którym zdecydowaliśmy się zaprezentować dwa modele naszych komór miękkich. Uczestnicy przybywali do nas z konkretnie sprecyzowanymi pytaniami – o to jak działa komora, jakie są koszty eksploatacji, na czym polega jej serwisowanie. Miłym zaskoczeniem dla naszych gości okazała się możliwość przetestowania łagodnych komór hiperbarycznych i doświadczenia na własnej skórze korzyści płynących z sesji mHBOT. Mieliśmy również okazję spotkać się z pierwszym klientem naszego najnowszego modelu OMNIOXY Optimo. Pan Michał pragnął poznać naszą ekipę osobiście, a także pogłębić swoją wiedzę w zakresie łagodnej hiperbarii i tej związanej z praktycznym prowadzeniem biznesu. Nowoczesność, stały rozwój, skuteczność – są to cechy, które charakteryzują markę OMNIOXY i doskonale wpisują się w zawód rehabilitanta. Osoby pracujące w tej dziedzinie stawiają na nowoczesne metody i wciąż się dokształcają. Chcą, aby ich wiedza i umiejętności pozwalały jak najskuteczniej pomagać klientom. Pragniemy stale wspierać ich w tych dążeniach, dlatego udział w branżowych targach oraz spotkania z osobami zainteresowanymi inwestycją w nasze innowacyjne urządzenia, są dla nas nieocenioną możliwością. 

To już wszystko