Nowość – Komora OMNIOXY Reha

OMNIOXY Reha - komora dla osób z niepełnosprawnościami

Mamy dla Was świetną wiadomość — przedstawiamy nasz nowy produkt, który zrewolucjonizuje branżę łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Poznajcie OMNIOXY Reha – komorę tlenową, która powstała z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. 

Komora OMNIOXY Reha

Nasza komora OMNIOXY Reha jest inna niż wszystkie inne komory dostępne na rynku. Zawiera wiele ułatwień, które uwzględniają potrzeby osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. 

Co wyróżnia komorę OMNIOXY Reha

Przede wszystkim najazd umożliwiający wjazd do komory oraz twarda i stabilna podłoga, dzięki czemu nawet osoby na wózkach inwalidzkich mogą z łatwością wejść i korzystać z komory. Dodatkowo, nasza komora wyposażona jest w lustrzane zawory do regulacji ciśnienia, które zwiększają wygodę i bezpieczeństwo osób z niedowładem po jednej stronie ciała.

OMNIOXY Reha wyróżnia się także wyższym ciśnieniem — aż o 33% w porównaniu z innymi komorami na rynku. Dzięki temu osoby korzystające z naszej komory mają szansę cieszyć się jeszcze lepszymi efektami łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej.

Ale nie tylko o tym chcemy Wam opowiedzieć. Zapraszamy Was do obejrzenia filmu, w którym pokazujemy, jak nasza komora OMNIOXY Reha różni się od innych komór dostępnych na rynku. Jest to naprawdę innowacyjny produkt, który może zmienić życie wielu osobom z niepełnosprawnościami.

Komora OMNIOXY Reha – prezentacja.

Cieszmy się razem z premierą naszej komory OMNIOXY Reha i dzielmy się tą informacją ze wszystkimi, którzy potrzebują łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej!

Osoby chętne, które chciałyby otrzymać ofertę lub porozmawiać na temat komory zapraszamy do kontaktu z naszymi hadlowcami: 

To już wszystko