Pasja do efektów

Innowacyjne technologie potrzebują zespołów, które prężnie je promują. W OMNIOXY S.A. posiadamy niezbędną do tego pasję i wytrwałość.

Wspieramy innowacje, które zmieniają jakość życia

OMNIOXY S.A. to lider łagodnej hiperbarii w Polsce. Śmiało się rozwijamy, tworząc coraz bardziej jakościowe i długotrwałe relacje z partnerami. Stwierdzenie, że OMNIOXY posiada najbardziej interdyscyplinarny zespół w branży, jest więcej niż trafne. To dlatego, że celem założycieli jest szerzenie wiedzy o łagodnych komorach hiperbarycznych, a tym samym upowszechnianie dostępu do nich w Polsce. Aby wesprzeć te dążenia w OMNIOXY działa prężny dział marketingu, a innowacyjne technologie wdraża i wspiera 6-osobowy zespół serwisantów.

Poznaj zarząd

Adam i Marcin to bracia, którzy na łagodną tlenoterapię hiperbaryczną trafili przypadkiem. W tym czasie technologia łagodnej hiperbarii była niszowa w Polsce, dlatego, zafascynowani doskonałymi efektami sesji, postanowili to zmienić.
Prezes zarządu Adam Cegielski

Adam Cegielski

Chief Executive Officer

Marcin Cegielski

Chief Executive Officer

Wszystko na swoim miejscu

Z pomocą administracji wszystko trafia do odpowiedniego segregatora i właściwego folderu. Dziewczyny Julia dba o liczby i obieg dokumentów, Remek codziennie rozwiązuje drobne problemy technologiczne i odpowiada na biznesowe wyzwania.

Magdalena Polańska

Chief Operating Officer

Julia Kaczmarczyk

Administration Specialist

Remigiusz Laskowski

IT Specialist

Marketing dla wszystkich

Rynek doskonale chłonie nowości technologiczne – zwłaszcza, jeżeli odpowiednio zbuduje się ich świadomość. Nasz dział marketingu wspiera klientów w zakresie tworzenia stron WWW, social mediów i brandingu. Tworzy też Akademię OMNIOXY dostępną dla partnerów.

Anna Wątroba

Marketing Specialist

Gracjan Kobylarz

Webmaster

Karolina Łachacz

Chief Designer

Katarzyna Woźniak

Social Media Specialist

Natalia Przygrodzka

Communication Specialist

Pozwól się dobrze obsłużyć

Poznaj zespół, który odpowiada na zapytania o łagodne komory hiperbaryczne. To specjaliści znający specyfikę wielu branż korzystających z tej technologii, którzy dbają o jakościową i rzetelną obsługę każdego klienta.

Natalia Kowalewska

Sales Director

Filip Sowiński

Business Sales Manager

Marzena Piersa

Business Advisor

Adrian Bednarek

Business Advisor

Dział serwisu jest sercem OMNIOXY

To serwisanci wprowadzą Cię w tajniki obsługi łagodnych komór hiperbarycznych. Zainstalują komorę w Twoim lokalu, a następnie będą z Tobą w bezpośrednim kontakcie, by wspierać ciągłość Twojej działalności.

Jerzy Stopa

Service Director

Tomasz Ryś

Training&Service Specialist

Sebastian Słodczyk

Service Technician

Edward Olszewski

Service Technician

Michał Popis

Service Technician

Marcin Fułek

Service Technician

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za wysłanie formularza!