Pasja do efektów

Innowacyjne technologie potrzebują zespołów, które prężnie je promują. W OMNIOXY S.A. posiadamy niezbędną do tego pasję i wytrwałość.

Jesteśmy liderem branży

Początki marki OMNIOXY sięgają 2018 roku. Od tego czasu systematycznie budowaliśmy pozycję lidera łagodnej hiperbarii w Polsce, instalując ponad 600 komór oraz zdobywając zaufanie setek klientów. Śmiało się rozwijamy, tworząc coraz bardziej jakościowe i długotrwałe relacje z partnerami. Działamy jako spółka akcyjna z ambicją wejścia na giełdę. Jesteśmy punktem odniesienia dla nowych marek w Polsce, a kolejnym krokiem jest zdobycie Europy.
Stwierdzenie, że OMNIOXY S.A. posiada najbardziej interdyscyplinarny zespół w branży, jest więcej niż trafne. To dlatego, że celem założycieli jest szerzenie wiedzy o łagodnych komorach hiperbarycznych, a tym samym upowszechnianie dostępu do nich w Polsce i na świecie.

Zastanawiasz się, dlaczego postawić właśnie na OMNIOXY?

Od początku działalności zainstalowaliśmy ponad 600 komór i wsparliśmy wiele startujących biznesów. Poznaj nas lepiej!

Jesteśmy pionierem

Działamy od 2019 roku, kiedy łagodna tlenoterapia hiperbaryczna nie była znana w Polsce. Od tego czasu świadomość Polaków znacznie wzrosła, a udział w tym miały nasze produkty. Komora OMNIOXY Duo to najczęściej wybierana komora mHBOT w Polsce. Korzystając z doświadczenia i zasobów wykonujemy prototypy nowych rozwiązań i udoskonalamy komfort korzystania z komór OMNIOXY.
omnioxy5
IMG_7104

Prowadzimy prace prototypowe

Stale badamy nowe możliwości łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej na świecie i udoskonalamy swoją ofertę. Nasz wykwalifikowany zespół produkcyjny dba o to, aby urządzenia zapewniały pełen komfort użytkownikom oraz obsłudze. Dopiero po opracowaniu ulepszeń oraz przeprowadzeniu końcowej kontroli jakości, gotowe produkty trafiają do klienta docelowego.

Nasi serwisanci zwiedzili każdy zakamarek Polski

Do tej pory zainstalowaliśmy ponad 400 komór, co oznacza, że 1 komora OMNIOXY przypada na każde 717 km2 powierzchni Polski. Łączna długość zainstalowanych urządzeń to około 1 km – czyli ponad czterokrotna wysokość wieżowca Varso Tower. Nasz zespół serwisu trafi do każdego miejsca w Polsce i przeszkoli przyszłą obsługę gabinetu.
IMG_7195
naprawa komór hiperbarycznych

Posiadamy zaplecze

Chcemy zapewniać płynność działalności naszych klientów, dlatego nasz serwis jest gotowy reagować natychmiast. Posiadamy dobrze wyposażony magazyn części zamiennych oraz flotę samochodów pozwalającą na obsługę 3 różnych lokalizacji jednocześnie. Jako jedyni w Polsce oferujemy komorę zastępczą w przypadku konieczności serwisowania urządzenia.

Szkolimy Ciebie i Twój personel

To ważne, aby Twój biznes startował z odpowiednim zapleczem wiedzy i praktyki. Prowadzimy jednodniowe darmowe szkolenia z zakresu tlenoterapii hiperbarycznej, które są dostępne w okresie 2 lat od zakupu – w sposób nielimitowany. Dodatkowo prowadzimy portal z dużą dawką wiedzy marketingowej, przydatnej w prowadzeniu biznesu usługowego.
Omnioxy-0287

Jak to się zaczęło?

Twórcy marki OMNIOXY, Adam, Marcin i Zygmunt Cegielscy zainteresowali się możliwościami, jakie dają łagodne komory hiperbaryczne z powodów osobistych. Okazało się, że rynek takich komór w Polsce dopiero raczkuje, a nieliczne, które były wówczas dostępne, nie spełniają ich oczekiwań. Tak narodził się pomysł na rozpoczęcie działań w tej branży.

Wspieramy innowacje, które zmieniają jakość życia

Z naszego wsparcia skorzystało już ponad 600 partnerów, otwierając własne gabinety oraz rozwijając działalności na terenie całego kraju. Czynnie angażujemy się w rozwój biznesów, oferując wielopoziomowe wsparcie sprzedażowe, szkoleniowe i merytoryczne. Z nami nie musisz martwić się o ciągłość pracy Twojej działalności. Poznaj nasz zespół i zyskaj poczucie bezpieczeństwa.

Zarząd

Prezes zarządu Adam Cegielski

Adam Cegielski

Chief Executive Officer

Marcin Cegielski

Member of the Board

Dział administracji

Olga Matysik

Office Manager

Julia Kaczmarczyk

Administration Specialist

Remigiusz Laskowski OMNIOXY

Remigiusz Laskowski

IT Specialist

Dział marketingu

Justyna Finka

Marketing Manager

Katarzyna Woźniak OMNIOXY

Katarzyna Woźniak

Social Media Specialist

Dział handlowy

Magdalena Polańska

Sales Director

Natalia Kowalewska

Business Sales Manager

Filip Sowiński

Business Sales Manager

Sebastian Słodczyk

Sales & Training Specialist

Dział serwisu

Marcin Fułek OMNIOXY

Marcin Fułek

Service Manager

Edward Olszewski OMNIOXY

Edward Olszewski

Production Technician

Maciej Krawieczyński

Service Specialist

Patryk Grucel

Service Technician

Dział produkcji

Michał Konczakowski

Production Director

Jacek Ryń

Product Designer

Adrian Bednarek OMNIOXY

Radosław Kardasiński

Production Manager

Zaufali nam

Przez trzy lata działalności zaufało nam wielu wspaniałych ludzi i drużyn, do których z chęcią wracamy i utrzymujemy partnerskie relacje. Nasze komory wzmacniały kondycję takich osobistości jak ultramaratończyka i biegacza Marcina Świerca, koszykarek z VBW Gdynia, kierowcy wyścigowego Arkadiusza Lindnera, piłkarzy z naszego lokalnego klubu piłkarskiego Arki Gdynia czy aktorów i pracowników Teatru Muzycznego w Gdyni!

Dużo tego za nami, a jeszcze wiele przed nami!
Możemy z dumą powiedzieć, że nasze łagodne komory hiperbaryczne są znane w środowisku sportowców i nie tylko!

Rozwiń swój biznes, budując mocną, lokalną markę.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Oferta OMNIOXY to coś więcej niż produkt. Wspieramy rozwój Twojego biznesu, dbamy o płynność jego działania, a także pozostajemy w kontakcie, odpowiadając na każde pytanie dotyczące komory hiperbarycznej i nie tylko.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt