fbpx

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2021

Komory hiperbaryczne z medycznym koncentratorem tlenu w obniżonych cenach. Sprawdź naszą ofertę.

Zyskaj nawet 16 500 zł.

Zostaw swoje namiary, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

  Otwórz własny gabinet lub rozwiń posiadane usługi

  Kupując komorę hiperbaryczną OMNIOXY® z medycznym koncentratorem tlenu, zyskujesz sprzęt, który idealnie nadaje się na cele inwestycyjne. Wiele osób poszukuje usług tlenoterapii hiperbarycznej, dzięki której mogą żyć zdrowo. Twoimi klientami mogą zostać również sportowcy oraz osoby chcące zadbać o urodę.

  Komora hiperbaryczna to idealny sprzęt, dzięki któremu rozszerzysz obecnie posiadane usługi. Zyskaj nowe narzędzie, a wraz z nim przewagę nad konkurencją.

  Tylko teraz w wyjątkowej promocji, w której możesz zyskać nawet 16 500 zł.

  Czym jest i jak działa komora hiperbaryczna OMNIOXY?

  To najwyższej jakości sprzęt, pozwalający na prowadzenie sesji tlenoterapii hiperbarycznej, w czasie której osoba przebywa w środowisku podwyższonego ciśnienia i oddycha tlenem o większym stężeniu. Te wytwarzane przez komorę hiperbaryczną wyjątkowe warunki sprawiają, że tlen lepiej rozpuszcza się w organizmie i jest go więcej.

  Zainicjowane zostają naturalne procesy biologiczne, których efekty są korzystne dla całego organizmu. Korzystnie wpływają na skórę, regenerację organizmu. Idealne dla wszystkich osób, które chcą żyć zdrowo.

  Modułowy materac Komfort+ dla najwyższej wygody i komfortu

  Tylko teraz przy zamówieniu dowolnej komory leżącej otrzymasz niepowtarzalny materac modułowy Komfort+ o wartości 2 000 zł CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE!

  Komfort i niepowtarzalna wygoda w połączeniu z dotlenieniem całego organizmu pozwoli Ci oferować najwyższej klasy usługę tlenoterapii hiperbarycznej. Poszewki elementów materaca można prać przy użyciu popularnych detergentów.

  • dwa materace trójdzielne,
  • gondola
  • podpórka pod nogi,
  • oparcie pod plecy z dwóch modułowych elementów.

  Medyczny koncentrator tlenu

  W zestawie z komorą hiperbaryczną OMNIOXY znajduje się zewnętrzny, atestowany, medyczny koncentrator tlenu Koncentrator AIRSEP NewLife Intensity 10, o wartości przepływu tlenu 10l/min. Można go używać osobno do zabiegów tlenoterapii, a to kolejny argument, dzięki któremu pozyskasz klientów.

  W skład zestawu wchodzą:

  • dwa dreny tlenowe o długości 2m,
  • dwie maski tlenowe.
  • butelka nawilżacza,
  • pulsoksymetr.

  Błyskawiczna instalacja, produkt dostępny od ręki

  Chcesz mieć komorę u siebie jak najszybciej? Nie czekaj długich tygodni na instalację, nasz zespół serwisowy może być u Ciebie w czasie 48h od momentu złożenia zamówienia. Nawet gdy nie masz jeszcze lokalu na cele inwestycyjne komora hiperbaryczna OMNIOXY może służyć Tobie i Twojej rodzinie w domu.

  Urządzenia wysokiej jakości

  Stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych produktów.

  Bezpieczeństwo

  Każda łagodna komora hiperbaryczna jest wyposażona w szereg nowoczesnych zabezpieczeń i poddawana szczegółowym testom przed dostarczeniem do klienta.

  Łatwość użytkowania

  Obsługa naszych urządzeń jest banalnie prosta. Uruchomienie polega na naciśnięciu kilku przycisków, a następnie możesz wejść do komory samodzielnie lub z pomocą osoby towarzyszącej.

  Wystarczy prąd

  Do eksploatacji urządzenia wystarczy dostęp do standardowego gniazdka 230V. Tlen wytwarzany jest z powietrza za pomocą nowoczesnego koncentratora tlenu z certyfikatem medycznym.

  Przyłącze techniczne

  Komora jest wyposażona w zaślepione przyłącze techniczne, które w przyszłości pozwolą na rozbudowę o kolejne innowacyjne urządzenia.

  Licznik godzin

  Umożliwia pomiar czasu pracy komory na potrzeby terminowego wykonywania przeglądów serwisowych. Dzięki temu masz gwarancję jej niezawodności i gotowości do pracy.

  Opisy po polsku

  Komory posiadają etykiety i instrukcję napisaną w języku polskim. Oznacza to, że nie musisz znać obcych języków, żeby bezpiecznie korzystać z urządzenia.

  OMNIOXY STEEL

  Bardzo trwała, metalowa konstrukcja, pozwala na bezproblemową wieloletnią eksploatację w miejscach o dużym natężeniu klientów. Łatwa we wchodzeniu i wychodzeniu oraz utrzymaniu czystości. Idealna dla biznesu opartego o hiperbaryczną terapię tlenową. Ceniona wśród właścicieli SPA, gabinetów odnowy biologicznej, centrów fitness, centrów regeneracji i innych miejscach z dużą ilością klientów.

  Wbudowany system komunikacji głosowej umożliwia komfortową rozmowę z obsługą. Posiada dużą szybę na wysokości głowy oraz wykończenie materiałem łatwym w utrzymaniu czystości.

  1.5 ATA 10 l/min 90 220 2
  Bezpieczne ciśnienie Maks. przepływ tlenu Średnica (cm) Długość (cm) Max ilość osób

  OMNIOXY DUO

  Najbardziej wszechstronna i przestronna z komór poziomych. Równie dobrze nadaje się do świadczenia usług, jak i domowych zastosowań. Pomieści dwie osoby, dzięki czemu może w niej przebywać np. rodzic z dzieckiem. Komora jest bardzo jasna w środku, ponieważ posiada aż 7 okien. Najlepszy wybór dla osób lubiących przestrzeń, komfort i wygodę. Wyposażona w metalowy stelaż wewnętrzny.

  1.3 ATA 10 l/min 90 225 2
  Bezpieczne ciśnienie Maks. przepływ tlenu Średnica (cm) Długość (cm) Max ilość osób

  OMNIOXY RELAX

  Komora hiperbaryczna OMNIOXY RELAX to idealny wybór dla osób preferujących pozycję półsiedzącą lub ze względów zdrowotnych mogących mieć problem z korzystaniem komory leżącej. Konstrukcja zapewniająca wygodę obsługi od wewnątrz, zawory w zasięgu ręki. Wyposażona w specjalnie skonstruowaną jednostkę centralną oraz w metalowy stelaż wewnętrzny.

  1.3 ATA 10 l/min 185x110x120 1
  Bezpieczne ciśnienie Maks. przepływ tlenu Wymiary komory (cm) Max ilość osób

  Poznaj nasze zalety

  Naszą misją jest wspieranie naszych klientów i ich biznesów. Poznaj nasze wartości.

  Dajemy najlepszą gwarancję

  Nasze urządzenia objęte są rozszerzoną dwuletnią gwarancją, w trakcie której wykonujemy bezpłatne przeglądy eksploatacyjne. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarancję poprawności działania sprzętu. Naszym głównym celem jest długoterminowa relacja oparta na zaufaniu.

  Wyobraź sobie sytuację, w której komora ulega uszkodzeniu, a Twój grafik jest już zapełniony na kolejny tydzień. Wybierając urządzenia OMNIOXY taka sytuacja nie będzie problemem – zapewniamy komorę zastępczą w razie awarii.

  Zaufaj firmie której zaufali inwestorzy

  Jesteśmy rodzinną firmą z Gdyni i od kwietnia 2019 roku działamy jako Spółka Akcyjna. Nazwa OMNIOXY odzwierciedla cel naszej obecności na rynku – chcemy dostarczać tlen wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. Wierzymy, że nasze łagodne komory hiperbaryczne będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają naturalnego i skutecznego wsparcia dla swojego organizmu.

  W trakcie publicznej emisji akcji zaufało nam ponad 100 inwestorów. Swój kapitał powierzyli nam ludzie wierzący w rozwój branży łagodnych komór hiperbarycznych. Zebraną kwotę 2,6 mln złotych inwestujemy w rozwój firmy, usług i udoskonalanie urządzeń, by dostarczać klientom najnowocześniejsze i bezkonkurencyjne rozwiązania na rynku. Naszym celem jest zdobycie pozycji lidera w Europie i spopularyzowanie łagodnych komór hiperbarycznych, tak by każdy miał do nich dostęp.

  Najchętniej wybierana firma

  Naszych urządzeń używa ponad 370 partnerów na terenie Polski i Europy. Z sukcesem rozwijają swoje biznesy budując mocne, lokalne marki. To dzięki nim zostaliśmy liderem rynku, a OMNIOXY oznacza wysoki standard obsługi i dalszej współpracy, co przekłada się na ich zyski.

  Twój sukces to nasz priorytet

  Inwestując w nasze produkty kupujesz coś więcej niż tylko urządzenie do łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Zarówno przy otwarciu salonu jak i rozszerzeniu działających już usług, ważne jest wsparcie merytoryczne.

  Zapewniamy pełne przeszkolenie całego personelu w zakresie obsługi komór oraz wiedzy o łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Nie potrzeba do tego wykształcenia medycznego. Nabyte kompetencje, pozwalające na bezpieczną obsługę klientów, potwierdzane są imiennymi certyfikatami.

  Oferujemy także szkolenia biznesowe i marketingowe, dzięki którym zrozumiesz rynek, poznasz profile klientów i ich potrzeby.

  Wspieramy rozwój klientów

  Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub szukasz pomysłu na dochodowy biznes, zakup nowego urządzenia to tylko pierwszy z kroków. Na pewno będzie Ci zależało na odpowiednich działaniach promocyjnych, by dotrzeć do potencjalnych klientów.

  Wraz z komorą możesz też kupić pakiet spersonalizowanych narzędzi marketingowych takich jak strona internetowa, logo, materiały drukowane, prowadzenie mediów społecznościowych, reklama na Google i Facebooku, doradztwo biznesowe.

  To tylko część atutów naszej oferty!

  Zostaw swoje namiary, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

   Menu