logo białe omnioxy

Startuj z innowacyjnym biznesem! Strefa Regeneracji dla każdego

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna pomogła już setkom tysięcy osób na całym świecie. Pomaga osiągać wyższą satysfakcję z życia dzięki wykorzystaniu pełni potencjału psychofizycznego. Odnowa biologiczna z komorą OMNIOXY jest dziś dostępna dla każdej osoby, która chce regenerować swój organizm. Sprawdź więcej!
komora hiperbaryczna omnioxy
Komora hiperbaryczna dwuosobowa

Chcesz wystartować z ofertą regeneracji z komorą OMNIOXY?

Wypełnij formularz - oddzwonimy.

Co warto wiedzieć?

  • W lokalu o powierzchni ok. 35m2 możesz wstawić 2 komory. Miejsce potrzebne pod każdą dodatkową komorę to 6m2.
  • Średnia standardowa cena sesji w Polsce wynosi  ok. 100zł, w zależności od ilości zakupionych sesji.
  • Klienci z reguły wykupują pakiety kilkunastu sesji, wykonywanych kilka razy w tygodniu.
  • Nawet 16 000 zł dochodu miesięcznie z każdej komory.
  • Komora hiperbaryczna przez godzinę pracy zużywa szacunkowo 1,5 kWh. Średni koszt 1 kwh to ok. 4 zł

Taki może być przychód Twojego gabinetu!

16 200 zł

12 000 zł

Cena za jedną sesję:

Ilość dni pracy komory w miesiącu:

Ilość wykonywanych sesji w ciągu dnia pracy:

Ilość komór pracujących w gabinecie*:

*Lokal o powierzchni 35m2 zazwyczaj pozwala na instalację 2 urządzeń.


Co to jest sesja hiperbaryczna?

Sesja w łagodnej komorze hiperbarycznej to nieinwazyjna, relaksująca metoda regeneracji całego organizmy. Korzystają z niej gwiazdy sportu, jak Cristiano Ronaldo, a także celebryci. Podnosi ona wydolność organizmu i poprawia funkcje poznawcze, wpływając pozytywnie także na jakość snu i wygląd.

Pojedyncza sesja trwa od 60 do 90 minut, a w jej trakcie można czytać książkę, oglądać ulubiony serial lub zwyczajnie zrobić sobie drzemkę. Wewnątrz kapsuły wytwarza się środowisko wyższego ciśnienia, która po kilkuminutowej kompresji jest nieodczuwalne dla osoby korzystającej z sesji. Z koncentratora płynie tlen w stężeniu 93%, co w połączeniu ze środowiskiem hiperbarycznym zwiększa wchłanialność tlenu w komórkach ciała.

Kto zostanie klientem Twojego gabinetu?

Osoby chcące zachować młodość

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Tel-Awiwie w 2019 roku dowiodły niezwykłego efektu odmładzającego komórki podczas regularnego stosowania tlenoterapii hiperbarycznej. U osób poddanych badaniu wykazano wydłużenie telomerów – części chromosomów ulegających degradacji wraz z wiekiem. Dodatkowo komórki źle zreplikowane, czyli starzejące się obumierały, a zastępowały je intensywniej namnażające się zdrowe komórki. Hiperbaria wspiera także produkcję kolagenu i pozwala poczuć się młodziej dzięki holistycznej odbudowie.

Sportowcy wyznaczający sobie ambitne cele

Regeneracja w komorze hiperbarycznej jest znanym sposobem regeneracji wśród zawodowych sportowców. Coraz częściej polecają ją fizjoterapeuci sportowi, ponieważ pozwala wzmacniać efekty terapii, a także lepiej znosić długotrwały wysiłek i przygotowania do zawodów.

Osoby poszukujące równowagii w codziennym życiu

Dzisiejsze tempo życia często wymaga od ludzi dodatkowego wsparcia w osiąganiu harmonii i szczęścia. Codzienny stres i wyzwania związane z rozwojem kariery mogą wpływać na pogorszenie formy. Dodatkowo środowisko miejskie dostarcza wielu stresorów dla organizmu: spaliny, hałas, tłok. Tlenoterapia hiperbaryczna jest odpowiedzią na potrzeby każdego człowieka, nawet tego prowadzącego siedzący tryb życia. Dotlenienie tkanek ciała, także mózgu, pozwala odnaleźć drzemiącą w każdej osobie energię i z optymizmem stawiać czoła codziennym wyzwaniom.
POMYSŁ-NA-BIZNES-1

Pomysł na rozszerzenie biznesu

LIDER

Współpraca z liderem na rynku

Rozwój firmy z komorą hiperbaryczną

Pomoc w uzyskaniu leasingu

SERWIS-I-GWARANCJA-1

Pełna gwarancja i szybki serwis

SZKOLENIE-1

Szkolenia z obsługi dla całego zespołu

Co otrzymujesz od nas?

  • Pomysł na swój biznes.

  • Pomoc w kwestiach leasingu.

  • Wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w obsłudze łagodne komory hiperbaryczne.

  • Szkolenia z obsługi zakończone certyfikatem.

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

To mówią klienci o współpracy z OMNIXY S.A.

Joanna Gransort
Joanna GransortGabinet Strefa Oddechu
Czytaj więcej
“Pełen profesjonalizm, wsparcie na każdym etapie i stały kontakt, to będzie długa owocna współpraca.”
Agnieszka Klich
Agnieszka KlichGabinet Tlenosfera Mielec
Czytaj więcej
“Współpraca z firmą OMNIOXY od samego początku układała się idealnie, logistyka działania na najwyższym poziomie, zaczynając od instalacji urządzenia po reklamę punktu i usługi “
Agnieszka Klich
Agnieszka KlichGabinet Tlenosfera Mielec
Czytaj więcej
“Współpraca z firmą OMNIOXY od samego początku układała się idealnie, logistyka działania na najwyższym poziomie, zaczynając od instalacji urządzenia po reklamę punktu i usługi “

Chcesz dowiedzieć się więcej?

logo omnioxy_black
OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.
Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.