Zacznij zarabiać!
Otwórz własny gabinet hiperbaryczny.

Wyjątkowe właściwości regeneracyjnego nasycenia tlenem całego organizmu i łagodne komory hiperbaryczne pomogły już setkom tysięcy osób na całym świecie. To doskonały sposób na odnowę biologiczną organizmu i poprawę wyników sportowych. Polecany również wszystkim dbającym o urodę i chcącym odzyskać siły witalne.

Dowiedz się, jak zarabiać dzięki łagodnym komorom hiperbarycznym.

Zostaw swoje namiary, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

Co to jest sesja hiperbaryczna?

Sesja hiperbaryczna (mHBOT) to bezbolesna i nieinwazyjna metoda. W czasie seansu przebywasz w środowisku o podwyższonym ciśnieniu i oddychasz zwiększoną ilością tlenu. Te wyjątkowe warunki, które wytwarza łagodna komora hiperbaryczna, sprawiają, że tlen lepiej rozpuszcza się w organizmie i podnoszą poziom dotlenienia wszystkich komórek. A dobrze dotleniony organizm to więcej energii, lepsze samopoczucie i wsparcie w odnowie biologicznej.

Możesz pobudzić regenerację swojego ciała tak, jak robi to wiele gwiazd filmowych i najlepsi sportowcy na świecie. W czasie relaksującej sesji, trwającej od 60 do 90 minut, możesz zadbać o sprawność całego organizmu. A wszystko w czasie, który poświęcisz na czytanie książek, oglądanie ulubionego serialu, czy po prostu regeneracyjną drzemkę.

Co warto wiedzieć?

 • W lokalu o powierzchni ok. 35m2 możesz wstawić 2 komory. Miejsce potrzebne pod każdą dodatkową komorę to 6m2.

 • Średnia standardowa cena sesji w Polsce wynosi  120zł, w zależności od ilości zakupionych sesji.

 • Klienci z reguły wykupują pakiety kilkudziesięciu sesji, wykonywanych kilka razy w tygodniu.

 • Nawet 12 000 zł przychodu miesięcznie z każdej komory.

 • Rata leasingu wynosi poniżej 1000 zł miesięcznie dla jednej komory hiperbarycznej.

 • Koszt pracy łagodnej komory hiperbarycznej to mniej niż 5zł/godz.

Taki może być przychód Twojego gabinetu!

15 750 zł

12 000 zł

Cena za jedną sesję:

Ilość dni pracy komory w miesiącu:

Ilość wykonywanych sesji w ciągu dnia pracy:

Ilość komór pracujących w gabinecie*:

*Lokal o powierzchni 35m2 zazwyczaj pozwala na instalację 2 urządzeń.


Kto zostanie klientem Twojego gabinetu?

Osoby dbające o urodę Dla odwrócenia skutków starzenia

Wiele gwiazd show biznesu korzysta z sesji hiperbarycznej dla szybszego odpoczynku i odnowy biologicznej swojego organizmu zarówno na co dzień, jak i podczas nie rzadko wielogodzinnych dni zdjęciowych. To również świetny sposób na to by zadbać o skórę i zatrzymać młody wygląd na dłużej. To jedno ze sprawdzonych rozwiązań celebrytów na wspaniały wygląd na czerwonym dywanie i poza nim. Przebywając w łagodnej komorze hiperbarycznej pozwalamy naszemu organizmowi odpocząć w warunkach sprzyjających procesom antystresowym oraz anti-aging.

Sportowcy Dla szybszej regeneracji po treningu i zwiększenia osiągów

Sesja hiperbaryczna powoduje szybszy powrót do formy po treningu czy zawodach. Wraz z kolejnymi sesjami w komorze organizm wypoczywa, ma dostarczoną optymalną dawkę tlenu, co pozwala na jeszcze wydajniejsze i skuteczniejsze treningi.

Osoby szukające sposobu na relaks Dla przywrócenia balansu życiowego

Każdy z nas codziennie zmaga się z wieloma wyzwaniami zarówno zawodowymi, jak i życiowymi. Działamy w znacznie większym tempie niż jeszcze 20 lat temu, dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego sposobu na odpoczynek i relaks. Sesje w łagodnej komorze hiperbarycznej to idealne rozwiązanie, żeby znaleźć chwilę tylko dla siebie. Środowisko wytwarzane w czasie sesji hiperbarycznej pozwala na wyciszenie się, odprężenie organizmu, lepsze dotlenienie, a co za tym idzie wartościowy odpoczynek.

Pomysł na rozszerzenie biznesu

Współpracę z liderem na rynku

Pomoc w uzyskaniu leasingu

Wsparcie marketingowe

Pełna gwarancja i szybki serwis

Szkolenia z obsługi dla całego zespołu

Jakie warunki musisz spełnić, żeby prowadzić własny gabinet hiperbaryczny?

 • Musisz być ambitny i skoncentrowany na tym, żeby działać i się rozwijać.

 • Musisz być gotowy na poświęcenie swojego czasu i zaangażowanie się w 100%.

 • Musisz wiedzieć, że sukces wymaga czasu.

 • Powinieneś dysponować odpowiednimi zasobami, nie tylko finansowymi.

 • Powinieneś być otwarty na ludzi i chcieć im dostarczać wysokiej jakości usługi.

Co otrzymujesz od nas?

 • Pomysł na biznes.

 • Pomoc w kwestiach leasingu.

 • Wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w obsłudze łagodne komory hiperbaryczne.

 • Szkolenia z obsługi zakończone certyfikatem.

 • Wsparcie specjalistów w zakresie reklamy dopasowanej do Twojego gabinetu.

 • Możliwość przygotowania materiałów reklamowych niezbędnych na start (spersonalizowana strona WWW, ulotki, vouchery, firmowy fanpage) .

 • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

To mówią klienci o współpracy z OMNIXY S.A.

Joanna Gransort
Joanna GransortGabinet Strefa Oddechu
Czytaj więcej
“Pełen profesjonalizm, wsparcie na każdym etapie i stały kontakt, to będzie długa owocna współpraca.”
Agnieszka Klich
Agnieszka KlichGabinet Tlenosfera Mielec
Czytaj więcej
“Współpraca z firmą OMNIOXY od samego początku układała się idealnie, logistyka działania na najwyższym poziomie, zaczynając od instalacji urządzenia po reklamę punktu i usługi “
Agnieszka Klich
Agnieszka KlichGabinet Tlenosfera Mielec
Czytaj więcej
“Współpraca z firmą OMNIOXY od samego początku układała się idealnie, logistyka działania na najwyższym poziomie, zaczynając od instalacji urządzenia po reklamę punktu i usługi “

OMNIOXY to zespół specjalistów który pomoże Ci osiągnąć sukces

To, co nas wyróżnia, to ogromne doświadczenie w prowadzeniu gabinetu hiperbarycznego, a także w reklamie i marketingu. Mamy rozbudowany i doświadczony zespół marketingowy, który przygotuje dla Ciebie pakiet marketingowy. W poszczególnych elementach pakietu zostaną zamieszczone treści i zdjęcia związane z sesją hiperbaryczną, przygotujemy również materiały reklamowe na bazie Twojego logo oraz przeprowadzimy kampanię reklamową, która wypromuje cały Twój biznes. Dopiero zaczynasz? Pomożemy stworzyć Twoją markę od zera! Nieustannie wspieramy naszych klientów i ich działania.

Zostaw swoje dane a nasz specjalista się z Tobą skontaktuje

OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.
Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.