fbpx

Jesteś właścicielem lub menedżerem hotelu?

Zacznij oferować usługi, dzięki którym zwiększysz atrakcyjność swojej oferty i pozyskasz więcej rezerwacji.

Zostaw swoje namiary, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Zapytaj o aktualne promocje.

  Posiadasz lub chcesz stworzyć strefę SPA?

  Komora hiperbaryczna to doskonałe uzupełnienie usług, z których Twoi goście mogą skorzystać w trakcie pobytu. Inwestycja w komorę jest również najprostszym sposobem, aby zacząć budować SPA w swoim hotelu lub pensjonacie.

  To idealne rozwiązanie w ramach osobnej usługi dla gości, jak i elementu pakietu SPA i doskonale wpisuje się w najczęściej poszukiwane usługi poprawiające urodę i pozwalające dłużej zachować młodość.

  Czym jest i jak działa komora hiperbaryczna OMNIOXY?

  To najwyższej jakości sprzęt, pozwalający na prowadzenie sesji tlenoterapii hiperbarycznej, w czasie której osoba przebywa w środowisku podwyższonego ciśnienia i oddycha tlenem o większym stężeniu. Te wytwarzane przez komorę hiperbaryczną wyjątkowe warunki sprawiają, że tlen lepiej rozpuszcza się w organizmie i jest go więcej.

  Zainicjowane zostają naturalne procesy biologiczne, których efekty są korzystne dla całego organizmu. Korzystnie wpływają na skórę, regenerację organizmu. Idealne dla wszystkich osób, które chcą żyć zdrowo.

  Gościsz sportowców? Większość z nich zna i korzysta z tej metody regeneracji

  Z tlenoterapii hiperbarycznej bardzo chętnie korzystają sportowcy sezonowi i zawodowi. Jeżeli gościsz u siebie narciarzy lub entuzjastów siłowni, komora hiperbaryczna będzie pracowała niemal przez cały czas.

  Możesz również nawiązać współpracę z lokalnymi ośrodkami sportowymi i zapewnić bazę regeneracji dla sportowców lokalnych drużyn w trakcie zawodów oraz innych wydarzeń.

  Medyczny koncentrator tlenu

  W zestawie z komorą OMNIOXY RELAX znajduje się zewnętrzny, atestowany, medyczny koncentrator tlenu Koncentrator AIRSEP NewLife Intensity 10, o wartości przepływu tlenu 10l/min. Można go używać osobno do zabiegów tlenoterapii, dzięki czemu zyskasz kolejny argument dzięki któremu pozyskasz klientów.

  W skład zestawu wchodzą

  • 2 dreny tlenowe o długości 2m
  • 2 maski tlenowe
  • Butelka nawilżacza
  • Pulsoksymetr

  Urządzenia wysokiej jakości

  Stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych produktów. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów i ich biznesów. Poznaj nasze wartości.

  Bezpieczeństwo

  Każda łagodna komora hiperbaryczna jest wyposażona w szereg nowoczesnych zabezpieczeń i poddawana szczegółowym testom przed dostarczeniem do klienta.

  Łatwość użytkowania

  Obsługa naszych urządzeń jest banalnie prosta. Uruchomienie polega na naciśnięciu kilku przycisków, a następnie możesz wejść do komory samodzielnie lub z pomocą osoby towarzyszącej.

  Wystarczy prąd

  Do eksploatacji urządzenia wystarczy dostęp do standardowego gniazdka 230V. Tlen wytwarzany jest z powietrza za pomocą nowoczesnego koncentratora tlenu z certyfikatem medycznym.

  Przyłącze techniczne

  Komora jest wyposażona w zaślepione przyłącze techniczne, które w przyszłości pozwolą na rozbudowę o kolejne innowacyjne urządzenia.

  Licznik godzin

  Umożliwia pomiar czasu pracy komory na potrzeby terminowego wykonywania przeglądów serwisowych. Dzięki temu masz gwarancję jej niezawodności i gotowości do pracy.

  Opisy po polsku

  Komory posiadają etykiety i instrukcję napisaną w języku polskim. Oznacza to, że nie musisz znać obcych języków, żeby bezpiecznie korzystać z urządzenia.

  Dajemy najlepszą gwarancję

  Nasze urządzenia objęte są rozszerzoną dwuletnią gwarancją, w trakcie której wykonujemy bezpłatne przeglądy eksploatacyjne. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarancję poprawności działania sprzętu. Naszym głównym celem jest długoterminowa relacja oparta na zaufaniu.

  Wyobraź sobie sytuację, w której komora ulega uszkodzeniu, a Twój grafik jest już zapełniony na kolejny tydzień. Wybierając urządzenia OMNIOXY taka sytuacja nie będzie problemem – zapewniamy komorę zastępczą w razie awarii.

  Zaufaj firmie której zaufali inwestorzy

  Jesteśmy rodzinną firmą z Gdyni i od kwietnia 2019 roku działamy jako Spółka Akcyjna. Nazwa OMNIOXY odzwierciedla cel naszej obecności na rynku – chcemy dostarczać tlen wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. Wierzymy, że nasze łagodne komory hiperbaryczne będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają naturalnego i skutecznego wsparcia dla swojego organizmu.

  W trakcie publicznej emisji akcji zaufało nam ponad 100 inwestorów. Swój kapitał powierzyli nam ludzie wierzący w rozwój branży łagodnych komór hiperbarycznych. Zebraną kwotę 2,6 mln złotych inwestujemy w rozwój firmy, usług i udoskonalanie urządzeń, by dostarczać klientom najnowocześniejsze i bezkonkurencyjne rozwiązania na rynku. Naszym celem jest zdobycie pozycji lidera w Europie i spopularyzowanie łagodnych komór hiperbarycznych, tak by każdy miał do nich dostęp.

  Najchętniej wybierana firma

  Naszych urządzeń używa ponad 370 partnerów na terenie Polski i Europy. Z sukcesem rozwijają swoje biznesy budując mocne, lokalne marki. To dzięki nim zostaliśmy liderem rynku, a OMNIOXY oznacza wysoki standard obsługi i dalszej współpracy, co przekłada się na ich zyski.

  Twój sukces to nasz priorytet

  Inwestując w nasze produkty kupujesz coś więcej niż tylko urządzenie do łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Zarówno przy otwarciu salonu jak i rozszerzeniu działających już usług, ważne jest wsparcie merytoryczne.

  Zapewniamy pełne przeszkolenie całego personelu w zakresie obsługi komór oraz wiedzy o łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Nie potrzeba do tego wykształcenia medycznego. Nabyte kompetencje, pozwalające na bezpieczną obsługę klientów, potwierdzane są imiennymi certyfikatami.

  Oferujemy także szkolenia biznesowe i marketingowe, dzięki którym zrozumiesz rynek, poznasz profile klientów i ich potrzeby.

  Wspieramy rozwój klientów

  Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub szukasz pomysłu na dochodowy biznes, zakup nowego urządzenia to tylko pierwszy z kroków. Na pewno będzie Ci zależało na odpowiednich działaniach promocyjnych, by dotrzeć do potencjalnych klientów.

  Wraz z komorą możesz też kupić pakiet spersonalizowanych narzędzi marketingowych takich jak strona internetowa, logo, materiały drukowane, prowadzenie mediów społecznościowych, reklama na Google i Facebooku, doradztwo biznesowe.

  To tylko część atutów naszej oferty!

  Zostaw swoje namiary, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

  Zapytaj o aktualne promocje.

   Pomysł na rozszerzenie biznesu

   Współpracę z liderem na rynku

   Pomoc w uzyskaniu leasingu

   Wsparcie marketingowe

   24m gwarancja i szybki serwis

   Szkolenia z obsługi dla całego zespołu

   Zyskaj nowe możliwości i rozwiń swój obiekt:

   • zapewnisz swoim gościom ofertę, której nie posiada nawet konkurencja o wyższym standardzie,
   • urządzenie umożliwi rozbudowę strefy SPA lub będzie idealną usługą na jej rozpoczęcie,
   • zapewni możliwość pozycjonowania ośrodka na frazy związane z usługami SPA, regeneracją i zdrowym trybem życia,
   • zyskasz możliwość organizowania specjalnych turnusów skupionych na regeneracji dla sportowców.

   OMNIOXY STEEL

   Komora dla profesjonalnych zastosowań komercyjnych. Bardzo trwała, metalowa konstrukcja, pozwala na bezproblemową wieloletnią eksploatację w miejscach o dużym natężeniu klientów. Łatwa we wchodzeniu i wychodzeniu oraz utrzymaniu czystości. Idealna dla biznesu opartego o łagodną hiperbaryczną terapię tlenową. Ceniona wśród właścicieli SPA, gabinetów odnowy biologicznej, centrum fitness, centrów regeneracji i innych miejscach z dużą ilością klientów. Wbudowany system komunikacji głosowej umożliwia komfortową rozmowę z obsługą. Posiada dużą szybę na wysokości głowy oraz wykończenie materiałem łatwym w utrzymaniu czystości.

   1.5 ATA 10 l/min 90 220 2
   Bezpieczne ciśnienie Maks. przepływ tlenu Średnica (cm) Długość (cm) Max ilość osób

   OMNIOXY DUO

   Najbardziej wszechstronna i przestronna z komór poziomych. Równie dobrze nadaje się do świadczenia usług, jak i domowych zastosowań. Pomieści 2 osoby, dzięki czemu może w niej przebywać np. rodzic z dzieckiem. Komora jest bardzo jasna w środku, ponieważ posiada aż 7 okien. Najlepszy wybór dla osób lubiących przestrzeń, komfort i wygodę. Wyposażona w metalowy stelaż wewnętrzny.

   1.3 ATA 10 l/min 90 225 2
   Bezpieczne ciśnienie Maks. przepływ tlenu Średnica (cm) Długość (cm) Max ilość osób

   OMNIOXY RELAX

   Łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY RELAX to idealny wybór dla osób preferujących pozycję półsiedzącą lub ze względów zdrowotnych mogących mieć problem z korzystaniem komory leżącej. Konstrukcja zapewniająca wygodę obsługi od wewnątrz, zawory w zasięgu ręki. Wyposażona w specjalnie skonstruowaną jednostkę centralną oraz w metalowy stelaż wewnętrzny.

   1.3 ATA 10 l/min 185x110x120 1
   Bezpieczne ciśnienie Maks. przepływ tlenu Wymiary komory (cm) Max ilość osób
   Menu