OMNIOXY wkracza na nowe rynki – obecność na Targach HORECA w Krakowie

Fizjoterapeuci polecają łagodną tlenoterapię hiperbaryczną

Chociaż łagodne komory hiperbaryczne mają bardzo szerokie zastosowanie, dotychczas skupialiśmy się głównie na sporcie i uzupełnianiu gabinetów fizjoterapeutycznych, stąd nasze stoiska na Targach Rehabilitacja w Łodzi oraz Reha Trade Show w Warszawie. W listopadzie natomiast postanowiliśmy przedstawić nasz produkt branży usług hotelarskich i SPA. I uważamy, że możemy być zadowoleni z efektów.

W pierwszym tygodniu listopada pojechaliśmy na targi HORECA w Kakowie (jest to określenie łączące sektory hotelarski i gastronomiczny, pochodzi od ang. Hotel, Restaurant, Catering/Café), aby przedstawić łagodne komory hiperbaryczne właścicielom i menadżerom hoteli, ośrodków odnowy biologicznej, przyhotelowych stref SPA.

Podobnnie jak na wszystkich poprzedniech targach, również w Krakowie nasze stoisko było oblegane, a sesje łagodnej tlenoterapii cieszyły się dużą popularnością nie tylko wśród odwiedzających, ale również wśród innych wystawców. Nasze stoisko odwiedziały ikony świata kulinarnego, m. in. Christophe Bacquié, który bardzo pozytywnie wypowiadał się o krótkiej sesji, co niezaprzeczalnie jest dla nas powodem do dumy.

Łagodne komory hiperbaryczne doskonale uzupełniają proces odprężenia, odpoczynku i odnowy biologicznej. Wiedzą o tym wszyscy odwiedzający nasze stoisko, dlatego po zakończeniu targów otrzymaliśmy wiele telefonów z zapytaniami o nasze komory. Cieszy nas, że marka OMNIOXY staje się coraz popularniejsza na różnych obszarach rynku usług. mHBOT wspiera również organizm w trakcie zmiany stylu odżywiania, więc może kolejne targi, jakie odwiedzimy, będą dotyczyły świata dietetyki, skoro pierwsze kroki w branży gastronomicznej mamy już za sobą.

Na pewno pojawimy się w Poznaniu, zapraszamy więc do śledzenia nas w social mediach, gdzie pojawią się szczegóły o naszym stoisku.

To już wszystko