OMNIOXY na targach Reha INNOVATIONS w Krakowie

OMNIOXY na targach Reha

Tym razem nasza ekipa wyruszyła do Krakowa, by wprowadzić wszystkich odwiedzających w sposób działania łagodnej komory hiperbarycznej. Jakim zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko? Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem!

Targi Reha INNOVATIONS, które odbyły się 13-14 maja 2022 roku w EXPO Kraków, są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie innowacyjnymi formami diagnostyki oraz rehabilitacji. Zakres tematyczny targów został przygotowany tak, aby odpowiedzieć na potrzeby najważniejszych odbiorców tego wydarzenia – kadry zarządzającej, fizjoterapeutów i pacjentów. 

Prawdziwe oblężenie stoiska OMNIOXY

Nowoczesność, stały rozwój, skuteczność – są to cechy, które charakteryzują markę OMNIOXY i doskonale wpisują się w zawód fizjoterapeuty. Dlatego też zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom branży i zaprezentować na naszym stoisku 3 modele łagodnych komór hiperbarycznych. W tym miejscu każda osoba zwiedzająca miała okazję skorzystać z sesji poprowadzonej przez zespół naszych profesjonalistów.

Okazało się, że nasze stanowisko przeżyło prawdziwe oblężenie! Każdego dnia wszystkie nasze komory działały na pełnych obrotach, a z próbnych sesji w dużej mierze korzystały dwie osoby jednocześnie. Wszyscy zainteresowani utwierdzili się w przekonaniu, że mHBOT jest znakomitym rozwiązaniem na regenerację całego ciała oraz odpowiedzią na wiele problemów cywilizacyjnych i indywidualnych. Nie zabrakło również licznych pytań dotyczących oferty oraz zainteresowania telewizji.

Dotleniamy zawodowców

Miłym akcentem okazały się piątkowe odwiedziny naszego gościa specjalnego, Adama Modzelewkiego – Ajthepolishamerican. Adam postanowił skorzystać z proponowanej przez nas innowacyjnej formy regeneracji, przed sobotnią walką w FAME MMA. Niezmiernie cieszymy się, że możemy wspierać procesy regeneracyjne zawodowców. Patrząc na wynik walki śmiemy twierdzić, że dołożyliśmy swoją małą cegiełkę 🙂

Gdzie spotkamy się tym razem?

Kolejne targi zakończyliśmy sukcesem, utwierdzeni w przekonaniu, że świadomość społeczeństwa na temat łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej stale rośnie i nie zwalnia tempa. A już teraz szykujemy się do kolejnego wyjazdu. Tym razem zagościmy na EuroGastro, międzynarodowych targach dla branży HoReCa w Nadarzynie. Śledź nasze kanały Social Media, by pozostać z nami kontakcie. Do zobaczenia!

To już wszystko