OMNIOXY na Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii w Warszawie

Premiera nowego Generatora OMNIOXY Smart na Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii

Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii już za nami! Tym razem nasza ekipa wyruszyła do Warszawy, by zaprezentować oraz wprowadzić odwiedzających w świat łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Jak nam poszło? Przekonajcie się sami i zerknijcie na krótką relację z eventu.

Nowość w OMNIOXY — Inteligentny Generator Smart

Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii, które odbyły się 7 – 9 grudnia 2022 roku w Ptak Expo, skupiają osoby zainteresowane nowatorskimi formami diagnostyki oraz rehabilitacji. Zakres tematyczny targów został przygotowany tak, aby odpowiedzieć na potrzeby najważniejszych odbiorców tego wydarzenia – kadry zarządzającej, fizjoterapeutów i pacjentów. 

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, nawiązać do innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie regeneracji, a także pokazać po raz kolejny, że firma OMNIOXY jest skuteczna i stale się rozwija, zaprezentowaliśmy nowy Generator OMNIOXY Smart, który został wyprodukowany w Polsce #GeneratorSmart

To inteligentne urządzenie w połączeniu z łagodną komorą OMNIOXY pozwala fizjoterapeutom dopełnić terapię manualną, a także dać szansę, by przyjąć dwa razy więcej klientów. Kolejna zaleta generatora OMNIOXY Smart to fakt, że skraca czas dekompresji, dzięki czemu dziennie można wykonać jeden zabieg więcej, w porównaniu z innymi generatorami. Dodatkowo został wyposażony w dodatkowe filtry, co jeszcze bardziej zwiększa komfort podczas sesji łagodnej tlenoterapii, obniżają temperaturę wewnątrz komory, zmniejszając wilgotność powietrza i poziom dwutlenku węgla w komorze. Jego działanie mogli przetestować uczestnicy targów podczas sesji w łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY DUO.

To nie koniec. Oprócz premiery naszego nowego generatora Smart zaprezentowaliśmy na naszym stoisku 3 modele łagodnych komór hiperbarycznych. W tym miejscu każda osoba zwiedzająca miała okazję skorzystać z sesji poprowadzonej przez zespół naszych profesjonalistów.

OMNIOXY na Targach w Warszawie

Okazało się, że nasze stanowisko przeżyło prawdziwe oblężenie! Przez 3 dni targów wszystkie nasze komory działały na pełnych obrotach i budziły spore zainteresowanie wśród uczestników. To utwierdziło nas w przekonaniu, że mHBOT jest znakomitym rozwiązaniem na regenerację całego ciała oraz odpowiedzią na wiele problemów cywilizacyjnych i indywidualnych. Nie zabrakło również licznych pytań dotyczących naszej oferty i nowego generatora Smart.

Gdzie spotkamy się tym razem?

Kolejne targi zakończyliśmy sukcesem, utwierdzeni w przekonaniu, że świadomość społeczeństwa na temat łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej stale rośnie i nie zwalnia tempa. Gdzie pojawimy się następnym razem? Śledź kanały OMNIOXY, by być na bieżąco i pozostać z nami kontakcie. Do zobaczenia!

To już wszystko