OMNIOXY na Targach REHexpo 2019 i premiera naszych łagodnych komór hiperbarycznych

To były targi pełne emocji, uczestnictwo w nich dało nam wiele nowego doświadczenia. Dobra energia nie opuszcza nas do tej pory.
OMNIOXY na Targach REHexpo 2019 i premiera naszych komór hiperbarycznych

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy światu nasze łagodne komory hiperbaryczne. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Z Targów wróciliśmy z kilkudziesięcioma zapytaniami, więc mamy bardzo dużo pracy do wykonania! To były targi pełne emocji, uczestnictwo w nich dało nam wiele nowego doświadczenia. Dobra energia nie opuszcza nas do tej pory.

Targi REHexpo zgromadziły w Expo Silesia prawie 60 wystawców, którzy na swoich stoiskach zaprezentowali specjalistyczny sprzęt i urządzenia do diagnostyki, rehabilitacji medycznej i profilaktyki. Poznaliśmy najnowsze osiągnięcia w zakresie rehabilitacji, dołączyliśmy do strefy seminaryjno-warsztatowej, uczestniczyliśmy w pokazach, zyskaliśmy kontakty z nowymi partnerami biznesowymi. Była to wyjątkowa okazja do poznania wartościowych kontaktów, a jednocześnie, zapoznać się z licznymi nowościami rynkowymi. Podczas targów odbył się także konkurs na najlepsze produkty prezentowane przez wystawców na Targach Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo 2019.

Podczas targów REHexpo 2019 nagraliśmy krótką relację, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy:

To już wszystko