OMNIOXY na Targach REHexpo 2019 i premiera naszych łagodnych komór hiperbarycznych

To były targi pełne emocji, uczestnictwo w nich dało nam wiele nowego doświadczenia. Dobra energia nie opuszcza nas do tej pory.
OMNIOXY na Targach REHexpo 2019 i premiera naszych komór hiperbarycznych

[vc_row el_class=”blog-wpis” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%223%25%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy światu nasze łagodne komory hiperbaryczne. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Z Targów wróciliśmy z kilkudziesięcioma zapytaniami, więc mamy bardzo dużo pracy do wykonania! To były targi pełne emocji, uczestnictwo w nich dało nam wiele nowego doświadczenia. Dobra energia nie opuszcza nas do tej pory.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”blog-wpis”][vc_column][us_image image=”2489″ align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%225%25%22%7D%7D”][vc_column_text]Targi REHexpo zgromadziły w Expo Silesia prawie 60 wystawców, którzy na swoich stoiskach zaprezentowali specjalistyczny sprzęt i urządzenia do diagnostyki, rehabilitacji medycznej i profilaktyki. Poznaliśmy najnowsze osiągnięcia w zakresie rehabilitacji, dołączyliśmy do strefy seminaryjno-warsztatowej, uczestniczyliśmy w pokazach, zyskaliśmy kontakty z nowymi partnerami biznesowymi. Była to wyjątkowa okazja do poznania wartościowych kontaktów, a jednocześnie, zapoznać się z licznymi nowościami rynkowymi. Podczas targów odbył się także konkurs na najlepsze produkty prezentowane przez wystawców na Targach Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo 2019.

Podczas targów REHexpo 2019 nagraliśmy krótką relację, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy:[/vc_column_text][ultimate_video u_video_url=”https://www.youtube.com/watch?v=CiEtJOZcAaY&t” yt_autoplay=”” yt_sugg_video=”” yt_mute_control=”” yt_modest_branding=”on” yt_privacy_mode=”on” play_size=”75″ enable_sub_bar=””][/vc_column][/vc_row]

To już wszystko