OMNIOXY na Targach SALMED w Poznaniu

Zainteresowanie łagodnymi komorami hiperbarycznymi cały czas rośnie. Mieliśmy okazję się o tym przekonać na Targach SALMED w Poznaniu.
OMNIOXY na Targach SALMED w Poznaniu

Za nami trzy intensywne dni Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED w Poznaniu, w trakcie których nasze komory cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dobry nastrój nas nie opuszczał. Szczególnie miłe okazały się wizyty naszych dotychczasowych, zadowolonych klientów.

W końcu nastał ten długo wyczekiwany moment. Po raz pierwszy w tym roku, pojawiliśmy się na branżowych targach. Nasz tegoroczny, targowy debiut miał miejsce na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED w Poznaniu. Duże zainteresowanie naszymi komorami hiperbarycznymi podczas minionych wydarzeń pozwoliło nam zakładać, że i tym razem będzie podobnie. Nie myliliśmy się. Liczba osób odwiedzających nasze stanowisko, mogła budzić podziw. Każdego dnia kolejki zainteresowanych ustawiały się nie tylko po to, by skorzystać z sesji w naszych komorach, ale także, by poznać ofertę i podpytać o sposoby uzupełnienia swoich usług o łagodną tlenoterapię hiperbaryczną. Odwiedziły nas również znajome twarze. Klienci OMNIOXY zwrócili się do nas, by opowiedzieć co nieco o działalności swoich gabinetów i skorzystać z oferty na usługi serwisowe. Pan Jakub z gabinetu Bar Tlenowy Spina&Szyna w Chodzieży, wykazał zainteresowanie kupnem kolejnego urządzenia. Z radością poinformował nas, że jego grafik na sesje hiperbaryczne jest w całkowicie zapełniony, natomiast sama inwestycja w łagodną komorę hiperbaryczną jest bliska pełnej spłaty. Warto podkreślić, że instalacja miała miejsce w drugiej połowie lutego 2022 roku. Drugiego dnia, podczas jednego z paneli, swoją prelekcję wygłosił dr Mateusz Rynkiewicz z gabinetu Fit Test Family. Opowiedział w jaki sposób wykorzystuje łagodną tlenoterapię hiperbaryczną w praktyce fizjoterapeutycznej oraz jaki korzyści związane z posiadaniem tego innowacyjnego urządzenia może czerpać fizjoterapeuta. Wykład spotkał się z ciepłym przyjęciem osób zainteresowanych tematem hiperbarii i zakończył się serią pytań skierowanych do prelegenta. Nie mogliśmy wybrać lepszego momentu na premierę naszego najnowszego produktu – łagodnej komory hiperbarycznej OMNIOXY Optimo. Nowy model w naszej ofercie został wykonany z aluminium, dzięki czemu jest lżejszy. Posiada ekologiczny system chłodzenia. Wbudowany pakiet multimedialny daje dostęp do najpopularniejszych aplikacji streamingowych. OMNIOXY Optimo powstaje we współpracy z firmą OXYHELP, cenionym producentem komór hiperbarycznych. Pomimo premiery, każdy z naszych modeli cieszył się ogromnym zainteresowaniem i był chętnie testowany przez gości stoiska OMNIOXY. Targi są ważną częścią budowania naszej strategii sprzedażowej, dlatego możliwość wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED oraz spotkania się z osobami zainteresowanymi inwestycją w nasze innowacyjne urządzenia, jest dla nas obiecującą i długo wyczekiwaną perspektywą. Zależy nam przy tym, by stale zwiększać świadomość społeczeństwa na temat korzyści płynących z łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej.

To już wszystko