Komora do samodzielnego użytku

OMNIOXY Optimo

kabina hiperbaryczna omnioxy optimo

Optymalna łagodna komora hiperbaryczna

Sztywna kapsuła Optimo jest najlepsza do użytku w domu. Dlaczego?

Wewnętrzny panel nawigacji pozwala na samodzielne sterowanie całą sesją, co zapewnia wyjątkową niezależność i komfort użytkowania.

Lekka konstrukcja tej kapsuły otwiera przed użytkownikami nowe możliwości codziennej regeneracji ciała i umysłu, umożliwiając łatwe włączenie terapii do domowej rutyny. Kapsuła OMNIOXY Optimo to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i efektywność w zaciszu własnego domu.

WYGODNE ROZWIĄZANIA

Poznaj OMNIOXY Optimo

Omnioxy Optimo

Łatwość w obsłudze

Wystarczy wyznaczone miejsce, dostęp do prądu i przejście naszego darmowego szkolenia, by móc korzystać z zalet tlenoterapii hiperbarycznej.

Ekologiczny system chłodzenia

Powietrze utrzymuje temperaturę zasugerowaną przez użytkownika.

Łagodne ciśnienie 1.5 ATA

Kapsuła oferuje optymalne środowisko hiperbaryczne z wysokim stopniem bezpieczeństwa, idealne do regularnej regeneracji.

Wykonana z aluminium

Lekki materiał, który sprzyja zachowaniu długiej żywotności urządzenia.

Duże przesuwne okno

Naturalne światło umożliwia czytanie i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa.

Długość 230 cm i średnica 90 cm

Przestronne wnętrze kapsuły pozwala na korzystanie z niej we dwójkę, umożliwiając towarzyszenie dziecku lub osobie starszej, co czyni sesje bardziej komfortowymi i dostosowanymi do potrzeb rodzinnych.

ODKRYJ OMNIOXY OPTIMO

Jakość doświadczenia OMNIOXY Optimo

OMNIOXY DUO

Zwiększony przepływ powietrza w komorze

Powietrze jest kluczowym elementem doświadczenia w Kapsule Młodości OMNIOXY Optimo. Odpowiedni przepływ powietrza nie tylko poprawia komfort termiczny, ale również zapobiega kondensacji wilgoci, co jest istotne dla utrzymania świeżości i higieny wewnątrz kapsuły. Dzięki temu sesje stają się jeszcze bardziej komfortowe i efektywne, zwiększając ogólną jakość doświadczenia.

Zestaw multimedialny OMNIOXY

Jak przyjemnie spędzić godzinę lub więcej wewnątrz łagodnej komory hiperbarycznej? Skorzystaj ze specjalnego zestawu multimedialnego zamontowanego na szczycie kapsuły. Uruchom ulubiony serial lub pograj w platformówkę. Monitor łączy się poprzez bluetooth ze słuchawkami znajdującymi się w pakiecie.
OMNIOXY Optimo
OMNIOXY Optimo

Zestaw profilowanych materacy Komfort+

Podczas 60-minutowej sesji wygodne ułożenie ciała jest podstawą. Zestaw materacy OMNIOXY umożliwia dowolne profilowanie pozycji – siedzącej lub leżącej i półleżącej – także, jeżeli z sesji korzystają dwie osoby. Wszystkie elementy pokryte są materiałem z certyfikatem medycznym, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości w komorze.

WSPÓŁPRACUJEMY

Jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie

Dostarczamy Ci wiedzę i wsparcie potrzebne do codziennego prowadzenia punktu regeneracji. Możesz liczyć na nasz zespół specjalistów z zakresu hiperbarii tlenowej.

Serwis

Jesteśmy dostępni, aby rozwiać Twoje wątpliwości, odpowiedzieć na usterkę i by regularnie serwisować Twoje urządzenie. Zapewniamy ciągłość i wysoką jakość świadczonych przez Ciebie usług.

Szkolenia

Szkolenia z łagodnej hiperbarii tlenowej prowadzimy regularnie! Zaplanuj szkolenie i doszkolenie siebie oraz pracowników. Tworzymy Akademię OMNIOXY z wiedzą o biznesie.

Finansowanie

Pomagamy w zdobyciu finansowania u naszych partnerów. Skontaktuj się z nami, znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

INNE ŁAGODNE KOMORY HIPERBARYCZNE

Sprawdź inne modele OMNIOXY

Poznaj ofertę

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt