Odpoczynek, który regeneruje

OMNIOXY Relax

OMNIOXY Relax

Relax w sam raz

Co sprawia, że ten model jest tak często wybierany?
Nieduża komora OMNIOXY Relax daje niestandardowe możliwości ustawienia w lokalu czy w domu. Należy ona do najbardziej komfortowych, ponieważ do wejścia wystarczy się jedynie schylić. To odpowiednia kapsuła dla osób próbujących przekonać się do łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, bo pozycja siedząca daje większe poczucie bezpieczeństwa.

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Poznaj OMNIOXY Relax

Komora hiperbaryczna OMNIOXY Relax

Łatwość w obsłudze

Wystarczy wyznaczone miejsce, dostęp do prądu i przejście naszego darmowego szkolenia, by móc korzystać z zalet tlenoterapii hiperbarycznej.

Łagodne ciśnienie 1.3 ATA

Optymalne środowisko hiperbaryczne o wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Duże okna

Największa na rynku powierzchnia okien zmniejsza możliwość wywołania poczucia klaustrofobii. Środek komory jest dobrze doświetlony.

Projekt udoskonalony w szczegółach

Długa żywotność całości i komfort przeprowadzania sesji.

Długość 185 cm i szerokość 120 cm

Wydłużony kształt daje większą swobodę poruszania się.

Kompatybilna z generatorem SMART, Basic i Multi.

Zdecyduj, który generator OMNIOXY będzie dla Ciebie najlepszy.

ODKRYJ KLASĘ OMNIOXY Relax

Wygodna regeneracja z OMNIOXY Relax

OMNIOXY DUO

Zwiększony przepływ powietrza w komorze

Dla zachowania komfortu termicznego i poprawy jakości sesji przyspieszyliśmy wymianę powietrza wewnątrz komory. Na ten efekt działają aż dwie sprężarki, co dwukrotnie zwiększa przepływ, a tym samym reguluje temperaturę i poziom dwutlenku węgla wewnątrz kapsuły. Powietrze jest najistotniejszym elementem usługi, a jego wymiana ma wpływ na odczucia użytkownika.

Niestandardowy kształt

Wystarczy jeden krok, by znaleźć się wewnątrz miękkiej komory OMNIOXY Relax. Jej forma pozwala na przyjęcie pozycji półsiedzącej, co stanowi zaletę dla wielu użytkowników. Z punktu widzenia usługodawcy jej przewagą jest to, że zajmuje mniej miejsca od standardowych kapsuł. OMNIOXY Relax jest aż o pół metra krótsza od najpopularniejszego modelu – OMNIOXY Duo
OMNIOXY Relax
OMNIOXY Relax
Zdjęcie poglądowe

Funkcjonalny fotel modułowy

Poduszki od stóp do głów! Wygodne siedzisko wewnątrz kapsuły Relax składa się z kilku wyodrębnionych poduszek, które zapewniają doskonałe podparcie na całej długości ciała. Godzinna sesja jest przyjemna dla każdego odcinka kręgosłupa czy nóg. Inteligentny materiał dostosowuje się do nacisków i daje komfort osobom różnego wzrostu.

WSPÓŁPRACUJEMY

Jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie

Dostarczamy Ci wiedzę i wsparcie potrzebne do codziennego prowadzenia punktu regeneracji. Możesz liczyć na nasz zespół specjalistów z zakresu hiperbarii tlenowej.

Serwis

Jesteśmy dostępni, aby rozwiać Twoje wątpliwości, odpowiedzieć na usterkę i by regularnie serwisować Twoje urządzenie. Zapewniamy ciągłość i wysoką jakość świadczonych przez Ciebie usług.

Szkolenia

Szkolenia z łagodnej hiperbarii tlenowej prowadzimy regularnie! Zaplanuj szkolenie i doszkolenie siebie oraz pracowników. Tworzymy Akademię OMNIOXY z wiedzą o biznesie.

Finansowanie

Pomagamy w zdobyciu finansowania u naszych partnerów. Skontaktuj się z nami, znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

INNE ŁAGODNE KOMORY HIPERBARYCZNE

Sprawdź inne modele OMNIOXY

Poznaj ofertę

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt