Ekskluzywna komora usługowa

OMNIOXY Steel

komora baryczna omnioxy

Idealna komora hiperbaryczna do zastosowań w biznesie

Stabilna konstrukcja OMNIOXY STEEL sprawia, że to najlepszy wybór do lokali wellness, hoteli SPA i innych miejsc ukierunkowanych na tworzenie niezapomnianych doświadczeń gości.
Duże boczne, rozsuwane wejście to jednocześnie okno, które zapewnia dostęp do światła naturalnego i komfort bezpośredniego kontaktu wzrokowego z obsługą.

WYGODNE ROZWIĄZANIA

Poznaj OMNIOXY Steel

Łatwość w obsłudze

Wystarczy wyznaczone miejsce, dostęp do prądu i przejście naszego darmowego szkolenia, by móc korzystać z zalet tlenoterapii hiperbarycznej.

Wbudowany system łączności

Podnieś słuchawkę, by porozmawiać z osobą korzystającą z sesji.

Łagodne ciśnienie 1.5 ATA

Optymalne środowisko hiperbaryczne o wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Wykonana ze stali

Trwały materiał o bardzo długiej żywotności sprawdza się w usługach.

Duże przesuwne okno

Naturalne światło umożliwia czytanie i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa.

Długość 225 cm i średnica 90 cm

Z sesji można skorzystać we dwójkę, także towarzyszyć dziecku lub osobie starszej.

ODKRYJ KLASĘ OMNIOXY STEEL

Jakość doświadczenia OMNIOXY Steel

OMNIOXY DUO

Zwiększony przepływ powietrza w komorze

Powietrze jest najistotniejszym elementem usługi, a jego wymian ma wpływ na odczucia użytkownika. Dla zachowania komfortu termicznego i poprawy jakości sesji przyspieszyliśmy wymianę powietrza wewnątrz komory. Dwie sprężarki regulują efektywnie temperaturę i poziom dwutlenku węgla wewnątrz kapsuły.

Zestaw multimedialny OMNIOXY

Skorzystaj ze specjalnego zestawu multimedialnego zamontowanego na szczycie kapsuły. Uruchom ulubiony serial lub pograj w platformówkę. Monitor łączy się poprzez bluetooth ze słuchawkami znajdującymi się w pakiecie.
OMNIOXY Steel
OMNIOXY Steel

Zestaw profilowanych materacy Komfort+

Podczas 60-minutowej sesji wygodne ułożenie ciała jest podstawą. Zestaw materacy OMNIOXY umożliwia dowolne profilowanie pozycji – siedzącej lub leżącej i półleżącej – nawet dwóm osobom jednocześnie. Wszystkie elementy pokryte są materiałem z certyfikatem medycznym, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości w komorze.

WSPÓŁPRACUJEMY

Jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie

Dostarczamy Ci wiedzę i wsparcie potrzebne do codziennego prowadzenia punktu regeneracji. Możesz liczyć na nasz zespół specjalistów z zakresu hiperbarii tlenowej.

Serwis

Jesteśmy dostępni, aby rozwiać Twoje wątpliwości, odpowiedzieć na usterkę i by regularnie serwisować Twoje urządzenie. Zapewniamy ciągłość i wysoką jakość świadczonych przez Ciebie usług.

Szkolenia

Szkolenia z łagodnej hiperbarii tlenowej prowadzimy regularnie! Zaplanuj szkolenie i doszkolenie siebie oraz pracowników. Tworzymy Akademię OMNIOXY z wiedzą o biznesie.

Finansowanie

Pomagamy w zdobyciu finansowania u naszych partnerów. Skontaktuj się z nami, znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

INNE ŁAGODNE KOMORY HIPERBARYCZNE

Sprawdź inne modele OMNIOXY

Poznaj ofertę

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt