Pierwsza zainstalowana łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY ONE PLUS

Za nami pierwszy wyjazd instalacyjny. Nasz zespół serwisowy wyjechał do Łodzi na instalację komory hiperbarycznej OMNIOXY ONE, która trafiła do ośrodka sportu AKS SMS.
Pierwsza zainstalowana komora hiperbaryczna OMNIOXY ONE PLUS

Za nami pierwszy wyjazd instalacyjny. Nasz zespół serwisowy wyjechał do Łodzi na instalację łagodnej komory hiperbarycznej OMNIOXY ONE PLUS, która trafiła do ośrodka sportu AKS SMS.

Za pomocą tego specjalistycznego urządzenia młodzi sportowcy z AKS będą mogli przechodzić szybszą regenerację po ciężkich treningach i zawodach, aby wrócić do pełnej sprawności – to wszystko dzięki nawet kilkukrotnie większej ilości tlenu w organizmie.

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna powoduje szybszą regenerację zmęczonych i przeciążonych tkanek, dodatkowo zmniejsza stan zapalny, redukuje obrzęk, likwiduje zakwasy, a także wzmacnia układ odpornościowy. Z każdą kolejną sesją w łagodnej komorze hiperbarycznej zwiększa się wydolność tlenowa organizmu.

Na wizytę w AKS SMS można umawiać się mailowo: biuro@akssmslodz.pl lub telefonicznie 784 118 915. Sesje są przyjemne, bezbolesne, relaksujące i trwają: 45, 60 lub 90 minut.

Pozdrawiamy naszych przyjaciół z Łodzi, do zobaczenia wkrótce!

To już wszystko