Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi oraz premiera OMNIOXY DUO II

Za nami trzy dni Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi, w których trakcie odbyła się premiera komory hiperbarycznej OMNIOXY DUO II.
Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi oraz premiera OMNIOXY DUO II

[vc_row el_class=”blog-wpis” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A%223%25%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]

Za nami trzy dni Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi, w których trakcie odbyła się premiera łagodnej komory hiperbarycznej OMNIOXY DUO II.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”blog-wpis”][vc_column][vc_column_text]Drugiego dnia, w trakcie panelu poświęconego łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, dr Mateusz Rynkiewicz z Fit Test prezentował wyniki swoich badań „Zastosowania łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w sporcie”. W trakcie wydarzenia pozyskaliśmy kilku klientów i ogrom nowych kontaktów.

Na targach zaprezentowaliśmy także nasz najnowszy projekt – łagodna komora hiperbaryczną OMNIOXY DUO.

Na czym polega innowacyjność OMNIOXY DUO?

  • Jest wyposażona w siedem przejrzystych okien.
  • Posiada w system cyklicznego podawania tlenu.
  • Jednocześnie mogą z niej korzystać dwie osoby np. rodzic z dzieckiem.
  • Komora jest jasna i przeszła testy bezpieczeństwa.

OMNIOXY DUO to kolejny krok dla całej firmy, aby przystąpić do realizacji planów otwarcia własnej fabryki łagodnych komór hiperbarycznych. Jest to niezastąpione doświadczenie kreacji projektów komór ciśnieniowych. :[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=6OeFyu2YxHc” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%225%25%22%2C%22margin-bottom%22%3A%225%25%22%7D%7D”][vc_column_text]Dziękujemy organizatorom, wystawcom za wyjątkową atmosferę oraz prelegentom Kongresu za ogromną dawkę przekazanej wiedzy.
Do zobaczenia za rok![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

To już wszystko