Rośnie liczba gabinetów z komorami OMNIOXY® na Słowacji

OMNIOXY® na Słowacji

Zainteresowanie łagodnymi komorami hiperbarycznymi cały czas rośnie. Nie tylko w Polsce. Dziś możemy pochwalić się kolejnymi instalacjami za granicą: w Austrii i na Słowacji. Co ważniejsze – na Słowacji to już kolejne komory, a łącznie sprzedaliśmy tam już 6 komór. Wszystko dzięki wyjątkowej współpracy z Panem Dariuszem Włodarczykiem, jednym z naszych pierwszych klientów

Pierwszą łagodną komorę hiperbaryczną Pan Dariusz Włodarczyk zakupił od nas niedługo po pojawieniu się naszej marki na rynku. Instalacja odbyła się u Pana Dariusza w miejscowości Previdza, w drugiej połowie 2019 roku, a w trasę pojechał nasz prezes osobiście wraz z serwisantem Tomaszem Rysiem. Zostali bardzo serdecznie przyjęci przez gospodarza i jego małżonkę, i ugoszczeni tradycyjną potrawą i pysznymi pączkami.

Pandemia nie powstrzymała Pana Darka, już w ciągu kolejnych kilku miesięcy kupił następne dwie komory, które zostały zainstalowane w marcu 2020. Choć zaczęło się od jednego urządzenia, Pan Dariusz obecnie ma już 6 komór marki OMNIOXY® i otwiera kolejne punkty. Możemy z dumą powiedzieć, że w oparciu o nasze urządzenia stworzył sieć swoich gabinetów i cieszymy się, że mamy bardzo przyjazną relację. 

Dzięki zaangażowaniu i pasji Pana Dariusza do działania w obszarze popularyzowania łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, OMNIOXY® dotlenia także mieszkańców Słowacji.

To już wszystko